У дошкільних навчальних закладах Житомира розпочався Тиждень безпеки дитини

18 травня в дошкільних навчальних закладах міста,  навчально-виховних комплексах та центрах розвитку дитини розпочинається Тиждень безпеки дитини, який  є підсумком підготовки педагогічного, технічного персоналу та дітей  з  питань цивільного захисту  та безпеки життєдіяльності.

Підготовка та проведення даного заходу здійснюється управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради спільно з управлінням  освіти.

За словами заступника начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Олександра  Куліковського, такі  заходи проводяться щорічно і є механізмом практичної перевірки рівня знань та навичок дітей, педагогічного та технічного персоналу дошкільних закладів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, а також у якості підготовки дошкільного закладу до надзвичайних ситуацій, - йдеться на сайті міськради.

Метою проведення Тижня безпеки дитини є формування у кожної дитини активної життєвої позиції стосовно власного життя та власної безпеки, накопичення знань і навичок безпечної поведінки вдома, на вулиці, а також підвищення рівня готовності адміністрації дитячих садків до виконання своїх обов’язків у разі загрози або виникнення надзвичайної ситуації.

«На завершальному етапі Тижня безпеки дитини у всіх дошкільних навчальних закладах заплановано провести комплексні  спеціальні об’єктові тренування, під час яких відпрацьовуватимуться практичні дії щодо захисту дітей, педагогічного та технічного персоналу з  урахуванням існуючих ризиків виникнення можливих надзвичайних ситуацій», - зазначає Олександр Куліковський.


До проведення зазначених заходів будуть залучені  підрозділи пожежно-рятувальної служби Управління ДСНС України в Житомирській області, які продемонструють дітям та вихователям зразки сучасної техніки, оснащення, що застосовуються при проведенні аварійно-рятувальних робіт під час ліквідації надзвичайних ситуацій та їх наслідків.

Житомир дошкільні заклади тиждень безпеки,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі