![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
виставка
12:10, 21 травня 2015 р.
У Житомирі презентують фотовиставку в рамках проекту « Місто очима Жінок»
виставка
У суботу, 23 травня з 12.00 на вул. Михайлівській ( " Мистецька Алея" ) ГО " Демократичний Альянс Жінок" презентує фотовиставку в рамках проекту " Місто очима Жінок". На фото кожен житомирянин зможе впізнати своє місто і побачити його як з позитивної, так і негативної сторони.
Нагадуємо, що взимку житомирянки різні за віком, соціальним статусом та професіями моніторили місто на зручність для жінок. З метою виявлення проблем і перешкод з якими вони зіштовхуються як в щоденному житті так і під час відпочинку. Після завершення моніторингу та перегляду фото учасниць координатор та фотограф проекту відвідали описані жінками місця в найрізноманітніших куточка Житомира та мають на меті презентувати найцікавіші "краєвиди" всім бажаючим. Житомиряни зможуть побачити місто очима жінки - водія, жінки з інвалідністю, жінки - велосипедистки, мами з візочком та багато іншого.
Після фотовиставки координатор презентує результати моніторингу і запросить всіх бажаючих взяти участь у етапі адвокасі для того щоб спільно вирішуваи проблеми, які турбують житомирянок та зробити наше місто зручним і комфортним для життя. Координатор проекту Тетяна Докиль (096) 6967416
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...