У Бердичеві засуджені до довічного позбавлення зможуть користуватись Інтернетом

З метою реалізації вимог статті 107 та статті 110 Кримінально-виконавчого кодексу України щодо забезпечення прав засуджених на здійснення листування з особами, які знаходяться за межами установ виконання покарань та слідчих ізоляторів ДПтС України, ведення ними телефонних розмов, у тому числі у мережах рухомого (мобільного) зв’язку та користування мережею Інтернет, згідно Порядку організації надання засудженим доступу до глобальної мережі Інтернет, а також забезпечення технічної реалізації функції доставки засудженим продуктів харчування і предметів першої потреби (ст. 108 Кримінально-виконавчого кодексу України) на базі Державної пенітенціарної служби України нещодавно розпочала функціонування Спеціальна інформаційно-комунікаційної система ДПтС України.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Так, 21 травня 2015 року до цієї програми приєдналось і управління ДПтС України в Житомирській області – першою серед установ виконання покарань області є Бердичівська виправна колонія (№70).

Керівництвом установи на чолі з начальником Олександром Доробалюком здійснено низку організаційних і технічних заходів щодо придбання необхідного обладнання та облаштування приміщень. Тепер усі без виключення засуджені, у тому числі і до довічного позбавлення волі, можуть користуватись Інтернетом, але у межах, що визначені законодавством, адже комунікаційна система блокує доступ до електронної пошти, соціальних мереж та сайтів, які пропагують жорстокість, тощо.

Бердичів виправна колонія інтернет засуджені
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі