• Головна
  • Житомир підписав Меморандум про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків
13:28, 23 травня 2015 р.

Житомир підписав Меморандум про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків

Понад 350 представників з різних областей Україн зібралися сьогодні на Форумі «Енергоефективного партнерства», що проходив у м.Києві.
 
«Форум енергоефективного партнерства – це один із дієвих інструментів налагодження співпраці з регіонами», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Житомир – серед числа тих, з ким підписано Меморандум про партнерство у сфері енергоефективності житлових будинків між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та обласними державними адміністраціями, обласними радами та головами міст-обласних центрів. У документі задекларувано наміри об’єднати свої зусилля задля підтримки населення у впровадженні енергоефективних заходів шляхом здешевлення кредитів за рахунок бюджетних коштів. Про це повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.

«Я горда з того, що Житомир і його мешканці вже сьогодні розуміють важливість таких заходів. Ми ефективно реалізовуємо проекти енергомодернізації у Житомирі. Багато ще попереду, не все зможемо впровадити так швидко, як би хотілося. Але ми крокуємо у правильному напрямку – до сучасної інноваційної енергетики та енергоефективної економіки», - зазначила в.о.міського голови Житомира Любов Цимбалюк.

Також керівник міста зауважила, що кожного маленького житомирянина вже з  дитячого садочка навчають  енергозбереженню та  заощадливому використанню ресурсів.

«Наше першочергове завдання як органу місцевого самоврядування - зменшити енергоспоживання у різних галузях життєдіяльності міста та отримати підтримку таких проектів населенням міста», - підкреслила Л.Цимбалюк.
#Житомир #меморандум #енергоефективність #Цимбалюк
Оголошення
live comments feed...