У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я

23-24 травня в Духовній дитячій недільній школі при Свято-Михайлівському кафедральному соборі відбулися традиційні весняні виїзди до лісу під назвою «День здоров'я». За два дні понад чотириста дітей мали змогу активно провести свій час з батьками та вчителями на природі.

Після молитви у храмі, діти та дорослі виїхали в ліс на автобусах під керівництвом священика ієрея Василя Загнибіди, ієрея Юрія Булави та завуча сестри Світлани Холод. Про це повідомляє прес-служба Свято-Михайлівського кафедрального собору м.Житомира.

По приїзду у табір, завуч та спорт інструктор ознайомили діток з технікою безпеки та правилами поведінки у лісі й роздали спортивний інвентар. Діти та дорослі провели незабутній день на природі і отримали масу задоволення.

Ось і закінчився ще один навчальний рік в Свято-Михайлівському кафедральному соборі. Це свято для всіх школярів, які стали на рік дорослішими, розумнішими. По переду тепле літо, сповнене новими враженнями, відпочинком та безтурботними днями на свіжому повітрі.

У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я (фото) - фото 1 У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я (фото) - фото 1 10(1) У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я (фото) - фото 1 У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я (фото) - фото 1 У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я (фото) - фото 1 У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я (фото) - фото 1 У Житомирі для вихованців Духовної дитячої недільної школи провели День здоров'я (фото) - фото 1
Житомир недільна школа день здоровя діти відпочинок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі