• Головна
  • Землевпорядники Житомирщини відводять земельні ділянки та встановлюють межі заповідника “Древлянський”
16:02, 26 травня 2015 р.

Землевпорядники Житомирщини відводять земельні ділянки та встановлюють межі заповідника “Древлянський”

Землевпорядники Житомирщини розпочали підготовчі роботи щодо відведення земельних ділянок та встановлення меж заповідника “Древлянський” у Народицькому районі. Межі заповідника до цього часу не встановлені на місцевості, що стримує природоохоронну діяльність в межах заповідного об’єкта. Про це інформує прес-служба Держгеокадастру.

Наразі фахівці землевпорядної служби області спільно з адміністрацією заповідника готують матеріали, необхідні для отримання дозволів на складання проектів відведення земельних ділянок. Зокрема, це викопіювання з графічних матеріалів документації із землеустрою, яка зберігається в Державному фонді документації із землеустрою, інформація з державної статистичної звітності з кількісного обліку земель тощо.

Ситуацію ускладнює те, що до складу земель заповідника ввійшли землі відселених населених пунктів, землі сільськогосподарського та лісогосподарського призначення державної та комунальної власності, землі автомобільних доріг, передані в постійне користування державним підприємствам, та інші. Тому передача цих земель до природно-заповідного фонду потребує їх вилучення у землекористувачів та зміни цільового призначення.

У разі прийняття позитивного рішення уповноваженими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, а також виділення відповідного фінансування, роботи із розроблення документації із землеустрою щодо відведення земельних ділянок заповіднику та встановлення його меж, будуть завершені до кінця 2015 року.

Довідково:

Заповідник “Древлянський”, створений Указом Президента України від 11.12.2009 № 1038/2009, розташований на радіоактивно забрудненій території Народицького району, в зоні безумовного відселення. Його площа – 30,9 тис. гектарів.

Заповідник включає в себе землі державної та комунальної власності. Створений з метою збереження унікальних лісових і водно-болотних природних комплексів Українського Полісся, охорони реліктових та ендемічних рослин і тварин та відтворення і збагачення природних лісів регіону.

#Коростень #заповідник #Древлянський #земля
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...