• Головна
  • Керівництво ДПтС України оцінило поліпшення умов у Бердичівській колонії
16:08, 27 травня 2015 р.

Керівництво ДПтС України оцінило поліпшення умов у Бердичівській колонії

У Бердичівській ВК управління ДПтС України в Житомирській області (№70) відбулась виїзна розширена нарада під головуванням першого заступника голови В.І. Ошовського щодо покращення умов несення служби персоналом установи, а також дотримання прав засуджених, які відбувають покарання в колонії.

27 травня 2015 року у Бердичівській ВК-70 відбулась виїзна нарада під головуванням першого заступника Голови Державної пенітенціарної служби України Віталія Івановича Ошовського за участі старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів при виконанні покарань у виді позбавлення та обмеження волі Генеральної прокуратури України Володимира Вікторовича Пугачова директора департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень ДПтС України Миколи Петровича Ільтяя, начальника управління ДПтС України в Житомирській області Валерія Анатолійовича Поліщука, начальників та заступників начальників управлінь центрального апарату ДПтС України, керівництва управління ДПтС України в Житомирській області, Бердичівської виправної колонії (№70). Захід висвітлювали центральні та регіональні засоби масової інформації.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Учасники заходу у супроводі начальника Бердичівської виправної колонії (№70) полковника внутрішньої служби О.П. Доробалюка відвідали об’єкти установи, зокрема медичну частину установи, загальну кімнату надання телефонних розмов засудженим, харчоблок та пекарню установи, приміщення їдальні та лазне-прального комплексу для засуджених, дільницю карантину, діагностики та розподілу, сектор №1 дільниці ресоціалізації, об’єкти виробничої зони та виставку готової продукції підприємства і майстерні установи, місця несення служби молодшого інспектора на контрольно-пропускному пункті між житловою та виробничою зонами установи, приміщення для відпочинку та вживання їжі особовим складом чергової зміни тощо.

Після відвідування зони, що охороняється, відбулись загальні збори персоналу Бердичівської виправної колонії (№70), під час яких перший заступник Голови ДПтС України В.І. Ошовський нагородив відомчими відзнаками працівників колонії.

Перед учасниками зібрання виступив начальник управління ДПтС України в Житомирській області полковник внутрішньої служби В.А. Поліщук, який своєму виступі відмітив, що упродовж 2015 року керівництвом Бердичівської ВК-70 та управління були вжиті ряд організаційно-практичних заходів, спрямованих на поліпшення стану правопорядку в колонії та умов несення служби її персоналом.

Зокрема, було збільшено розмір грошового забезпечення молодшого і середнього начальницького складу, забезпечено виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, усі молодші інспектори отримали речове забезпечення, для покращення психоемоційного стану, зняття стресу, на базі адміністративного будинку установи розпочала функціонувати кімната психоемоційного розвантаження, був проведений капітальний ремонт кімнати для приймання їжі та кімнати відпочинку для працівників, які заступають на добове чергування, що забезпечені сучасними меблями та необхідними побутовими електроприладами.

Вжито ряд заходів по поліпшенню умов тримання засуджених. Так, були введені в дію приміщення та необхідні пристрої для користування засудженими Глобальною мережею Інтернет та здійснення телефонних розмов у межах рухомого (мобільного) зв’язку.

Для поліпшення стану надання медико-санітарної допомоги розпочато ремонт медичної частини установи.

В їдальні для засуджених введено в експлуатацію два обідні зала загальною площею 69 квадратних метрів та приміщення гарячого цеху площею 67,5 квадратних метрів, вживаються заходи щодо подальшого створення належних побутових умов ще у двох обідніх залах загальною площею майже 90 квадратних метрів. В пекарні установи збудовано «Українську піч».

Під час оперативної наради, яка відбувалась після загальних зборів колективу, керівництвом центрального апарату ДПтС України та представником Генеральної прокуратури України було проаналізовано діяльність територіального управління Служби та адміністрації Бердичівської ВК-70 по стабілізації оперативної обстановки в установі, а також визначені пріоритетні завдання по подальшому поліпшенню умов тримання засуджених.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Бердичівська колонія #перевірка #керівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...