• Головна
  • Житомирський центр реабілітації дітей-інвалідів обслуговує 78 дітей з особливими потребами
11:23, 28 травня 2015 р.

Житомирський центр реабілітації дітей-інвалідів обслуговує 78 дітей з особливими потребами

Напередодні Дня захисту дітей в.о. міського голови Любов Цимбалюк разом з начальником управління праці та соціального захисту населення міської ради Вікторією Краснопір відвідали  Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської міської ради, що обслуговує  78 дітей з особливими потребами, які проживають у м. Житомирі, - повідомляє управління по зв’язках з громадськістю міської ради.
 
Розповідаючи про роботу Центру реабілітації, директор закладу Віктор Козир зазначив, що соціальний заклад  розрахований на відвідування 50 дітей. На сьогодні  приміщення дозволяє надавати допомогу 78 дітям. Питання розширення центру стоїть гостро, оскільки в місті близько 1200 дітей-інвалідів.

Також під час зустрічі було обговорено питання  щодо впорядкування  двох басейнів, функціонування яких має  важливе значення для реабілітації дітей-інвалідів.
 
Спеціалісти закладу здійснюють ряд заходів, спрямованих на розвиток та коригування порушень розвитку дитини-інваліда з тяжкими фізичними та психічними вадами, навчання її основним соціальним та побутовим навичкам, розвиток здібностей та створення передумов для інтеграції в суспільство.
 
Любов Цимбалюк згадала, як у  2011-2012 роках  створювався Центр, і вона, як член бюджетної комісії,  виступала за те, щоб такий заклад був відкритий  не в центрі міста, а на околиці. За три роки функціонування соціальна установа має багато позитивних напрацювань в роботі з дітьми-інвалідами.
#Житомир #Цимбалюк #центр реабілітації #діти-інваліди,
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...