• Головна
  • У Житомирі відбулась міжвузівська конференція з питань екологічного розвитку країни
фото
13:35, 28 травня 2015 р.

У Житомирі відбулась міжвузівська конференція з питань екологічного розвитку країни

фото
28 травня в ЖДТУ була проведена Міжвузівська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Екологічний розвиток країни в рамках європейської інтеграції».
Дана конференція проходить, в тому числі, і в рамках реалізації в ЖДТУ проекту Європейської Комісії «Безпека людини (довкілля, якість продуктів харчування, охорона здоров’я і суспільство) на територіях, забруднених радіоактивними речовинами».
Тематика конференції певною мірою корелює з основними положення зазначеного вище проекту(про проект http://human-tempus.com/ua/). 
У цьому році співорганізаторами конференції виступили одна з провідних громадських екологічних організацій Всеукраїнська екологічна ліга (Шемет О.В., заступник Голови виконкому Всеукраїнської екологічної ліги, Пащенко О.В., заступник Голови Всеукраїнської екологічної ліги), а також Науково-методичний центр Управління освіти Житомирської міської ради, Державна екологічна інспекція у Житомирський області, Одеський державний екологічний університет, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, та інші ВУЗи України.
У конференції прийняли учать 63 учасники, з понад 10 закладів вищої освіти України.

Організатори мають надію на подальшу, вдалу співпрацю в об’єднанні зусиль з тим щоб в наступному році так само спільно провести конференцію, а можливо підвищити її статус з міжвузівської до міжнародної.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДТУ #конференція #екологія #Європа #інтеграція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...