У Радомишлі антимонопольники змусили переглянути владу тарифи на проїзд в маршрутках

Житомирським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України зобов’язано Радомишльську міську раду в особі виконавчого комітету встановити економічно обґрунтовані тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в межах м. Радомишля.


До відділення надійшло колективне звернення мешканців м. Радомишля та Радомишльського району щодо неправомірних дій виконкому Радомишльської міської ради в частині підвищення 11 березня 2015 року тарифів на проїзд в маршрутних таксі.

У результаті розгляду звернення адміністративною колегією Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України дії Радомишльської міської ради в особі виконавчого комітету щодо прийняття рішення від 11.03.2015 № 700 “Про погодження тарифів на транспорті послуги”, яким для перевізника погоджено економічно необґрунтовані тарифи на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в межах м. Радомишля визнано порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, у вигляді дій, заборонених згідно із статтею 17 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, що полягають у створенні умов перевізнику для вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції.

Прийнятим рішенням зобов’язано Радомишльську міську раду в особі виконавчого комітету у двомісячний строк припинити порушення законодавства шляхом скасування рішення від 11.03.2015 № 700 “Про погодження тарифів на транспорті послуги” та встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в межах м. Радомишля.

Радомишль. тарифи маршрутки антимонопольники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі