• Головна
  • Аграрії обіцяють «солодке життя»
14:00, 13 жовтня 2011 р.

Аграрії обіцяють «солодке життя»

Україна – знаний у світі постачальник цукру і повинна зайняти своє історичне місце у його виробництві на світовому рівні. На цьому наголошував голова облдержадміністрації Сергій Рижук під час відкриття у вересні відновленого Корнинського цукрового заводу. Ця подія стала можливою завдяки зусиллям обласної влади, особисто голови облдержадміністрації. Щоб налагодити на заводі надійне виробництво, а значить сприяти розбудові селища, влада працює над тим, щоб забезпечити підприємство цукровою сировиною у повному об’ємі.

Згідно із укладеними угодами та усними домовленостями заводу передбачається поставити 63,5 тис. тонн коренів. На цей час фактично надійшло 13,8 тис. тонн, або 22% до необхідного. Господарства населення, які виростили на своїх землях солодкі корені, поки що неактивно залучаються до поставки на Корнинський завод цукрових буряків.

Щоб забезпечити ритмічну роботу підприємства, добова потреба якого складає 1,5 тис. т, представники влади роблять все можливе, аби на місцях, разом з керівниками сільськогосподарських підприємств, з сільськими головами, знайти порозуміння у вирішенні цього важливого питання.

Всього цукрових буряків в області на сьогодні зібрано на 9,3 тис. га, або на 54% до прогнозу 17,1тис. га. Накопано майже 292 тис. тонн цукросировини (+125 тис. тонн до минулого року), середня урожайність становить 316 ц/га (+95 ц/га до 2010 року).

На цукрові заводи вивезено 288 тис. тонн коренів, або 99% до зібраного.

Проводиться значна робота, щоб у 2012 році відновити діяльність Коровинецького цукрового заводу. Розширення сировинної зони вимагає проведення посіву цукрових буряків в господарствах області на площі 25 тис. га. Площі під цю культуру потребують якісної підготовки ґрунту вже сьогодні.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
Скільки платитимуть за газ мешканці Житомирщини у грудні?
ГАЗОПОСТАЧАННЯ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Викрито потужну нарколабораторію, яку обладнали у сільській хаті Житомирського району
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...