• Головна
  • «Конвертна хвороба» успішно «лікується»
14:00, 14 жовтня 2011 р.

«Конвертна хвороба» успішно «лікується»

У січні – вересні поточного року працівниками податкових органів Житомирської області проведено 365 перевірок суб’єктів господарювання – юридичних та фізичних осіб з питання дотримання ними діючого податкового законодавства при виплаті заробітної плати. За результатами проведених перевірок донараховано 3,2 млн.грн. податків та платежів (податок з доходів фізичних осіб, пеня, фінансові санкції).
Зусиллями податківців області заборгованість по податку з доходів фізичних осіб скоротилась 12,2 млн.грн., а заборгованості із заробітної плати – на 18,8 млн. грн.
Проте ефективність боротьби з різноманітними схемами мінімізації податків залежить не тільки від контрольно-перевірочної роботи. Сьогодні, в умовах зменшення фіскального тиску, особливий акцент робиться на роз’яснювальній роботі, проведенні співбесід з роботодавцями.  У поточному році на засіданнях комісій при органах місцевого самоврядування заслухано керівників 337 юридичних осіб, у яких рахувалась заборгованість з виплати заробітної плати та податку з доходів фізичних осіб та керівників 404 юридичних осіб, які мінімізували виплату заробітної плати найманим працівникам та сплату ПДФО. Також заслухано 141 підприємця, які в своїй діяльності використовують працю найманих працівників і нараховують їм зарплату в розмірах менше мінімальної. В результаті заходів, вжитих спільно податковими органами області та органами місцевого самоврядування, до бюджету забезпечено сплату в сумі 3,8 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб.
Крім того, працівниками податкових органів області проведено індивідуальні співбесіди з керівниками 402 юридичних осіб, у яких рахувалась  заборгованість з виплати заробітної плати та податку з доходів фізичних осіб та керівниками 699 юридичних осіб, які мінімізують виплату заробітної плати найманим працівникам та сплату ПДФО та 533 підприємцями. За рахунок такого «лікування» ганебної «конвертної хвороби» до бюджету додатково надійшло 6,6 млн. грн. податку з доходів фізичних осіб.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині відпуск всіх рецептурних ліків, які купуються пацієнтами за власні кошти, здійснюватиметься за електронним рецептом
Електронний рецепт
У Житомирі сьогодні відбудеться Здорова прогулянка на свіжому повітрі
Анонс
Медики Житомирського обласного онкодиспансеру переказали на підтримку ЗСУ майже пів мільйона гривень
Допомога
У Житомирі викрили міжрегіональний канал збуту наркотичних засобів з місячним оборотом до 1,5 млн грн – шістьом особам повідомили про підозру
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...