• Головна
  • Прокуратура Житомирщини вимагає забезпечити відбування покарання засудженими за європейськими стандартами
09:05, 3 червня 2015 р.

Прокуратура Житомирщини вимагає забезпечити відбування покарання засудженими за європейськими стандартами

За результатами проведеної прокуратурою області перевіркою в установах виконання покарань щодо забезпечення прав засуджених відповідно до внесених у квітні 20143 року змін до Кримінально-виконавчого кодексу України, зокрема, адаптації правового статусу засуджених до європейських стандартів, виявлено порушення, на усунення яких внесено 7 документів реагування.

Установлено, що в установах виконання покарань Житомирської області не всі засуджені ознайомлені із зазначеними змінами, хоча минуло більше року.

У більшості цих установ не забезпечено належне виконання вимог ч. 5 ст. 110 КВК України щодо надання засудженим права на телефонні розмови, у тому числі в мережі мобільного зв’язку, без обмеження їх кількості.

Зокрема, у Житомирській ВК № 4 та Коростенській ВК № 71 жодний засуджений на час перевірки не використав право на здійснення телефонних розмов у мережі мобільного зв’язку.

Дотепер порушуються права засуджених до довічного позбавлення волі адміністрацією Житомирської УВП №8, яка не закінчила будівництво і реконструкцію кімнат тривалих побачень для засуджених цієї категорії.

Прокуратурою області, з метою поновлення прав засуджених, відповідно відредаговано на усі встановлені порушення.

Крім того, результати перевірок обговорено на розширених оперативних нарадах за участі керівництва установ виконання покарань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #прокуратура #засуджені #європейські стандарти
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...