• Головна
  • У Житомирі органи влади вирішили налагодити співпрацю з національними меншинами
15:13, 5 червня 2015 р.

У Житомирі органи влади вирішили налагодити співпрацю з національними меншинами

106 національностей і народностей проживають на території Житомирщини. Найчисельніші та найактивніші з них об’єднуються в національно-культурні товариства.

 Круглий стіл за участю керівників національно-культурних товариств відбувся 4 червня, в облдержадміністрації. Мета – налагодити тіснішу співпрацю між органами влади та національними меншинами, окреслити проблемні питання та визначити спільно шляхи їх вирішення.

 На засіданні представниками різних національних меншин були підняті питання, які найбільше хвилюють національно-культурні товариства. Серед них: можливість створення шкіл або класів з вивчення мови національної меншини; сприяння ОДА у діяльності мистецьких колективів НКТ; створення музею чи окремої експозиції національної меншини (в приміщенні краєзнавчого музею, бібліотеки, літературного музею тощо).

 Також було обговорено, яким чином НКТ буде надаватися інформаційна підтримка з боку облдержадміністрації.

 Представники національних меншин  розповіли про свою суспільну діяльність на користь громади, як вони допомагають учасникам АТО, переселенцям тощо.

 Заступник голови ОДА Ярослав Лагута радить представникам у разі потреби звертатися особисто і всі питання будуть вирішені обов’язково. Він подякував НКТ за їхню активну позицію та зазначив, що Житомирщину робить такою колоритною саме багатонаціональність, бо кожна культура робить свій внесок в розвиток нашого краю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ОДА #національні меншини #співпраця
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...