• Головна
  • У Житомирі відбудеться «Свято олімпійського прапора»
10:24, 9 червня 2015 р.

У Житомирі відбудеться «Свято олімпійського прапора»

Спортивний захід відбудеться 11 червня о 15:00 год. за адресою вул. Велика Бердичівська, 40 (біля центрального корпусу Житомирського державного університету імені Івана Франка) під патронатом Національного олімпійського комітету України, його регіональними відділеннями та за підтримки органів місцевого самоврядування, федерацій різних видів спорту, центрів «Спорт для всіх» та «Інваспорт».

Про це повідомляють в Житомирському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України.

У заході братимуть участь: фізкультурно-спортивна громадськість міста, працівники спортивних організацій, молодь, студенти, шанувальники фізичної культури та спору й усі бажаючі.

«Свято олімпійського прапора» проводиться з нагоди відкриття І-х Європейських ігор, що пройдуть в Баку з 12 по 28 червня 2015 року.

Максимальна кількість учасників ігор може скласти 6342 атлети. Змагання триватимуть 17 днів із 19 видів спорту та 32 дисциплінами, розігриватимуться 253 комплекти нагород.

Збірну команду України представлятимуть 241 атлет.

Від Житомирської області в іграх братимуть участь 6 спортсменів, зокрема:

1. Єлістратова Юлія, МСУМК (триатлон);

2. Мартиненко Єгор, МСУМК (триатлон);

3. Степаненко Олександра, МСУ (триатлон);

4. Цуркан Віталій, МСУ (веслування на байдарках);

5. Рябченко Тетяна, МСУМК (велоспорт);

6.Лавренчук Тетяна, МСУМК (вільна боротьба).

Основна мета урочистої церемонії - подальший розвиток олімпійського руху в Україні, пропагування олімпійських ідеалів, підтримка наших спортсменів уболівальниками, підняття патріотизму та гордості за кращих спортсменів нашої держави.

Про це повідомляють в Житомирському обласному відділенні Національного олімпійського комітету України. В заході братимуть участь: фізкультурно-спортивна громадськість міста, працівники спортивних організацій, молодь, студенти, шанувальники фізичної культури та спору й усі бажаючі. «Свято олімпійського прапора» проводиться з нагоди відкриття І-х Європейських ігор, що пройдуть в Баку з 12 по 28 червня 2015 року. Максимальна кількість учасників ігор може скласти 6342 атлети. Змагання триватимуть 17 днів із 19 видів спорту та 32 дисциплінами, розігриватимуться 253 комплекти нагород. Збірну команду України представлятимуть 241 атлет. Від Житомирської області в іграх братимуть участь 6 спортсменів, зокрема: 1. Єлістратова Юлія, МСУМК (триатлон); 2. Мартиненко Єгор, МСУМК (триатлон); 3. Степаненко Олександра, МСУ (триатлон); 4. Цуркан Віталій, МСУ (веслування на байдарках); 5. Рябченко Тетяна, МСУМК (велоспорт); 6.Лавренчук Тетяна, МСУМК (вільна боротьба). Основна мета урочистої церемонії - подальший розвиток олімпійського руху в Україні, пропагування олімпійських ідеалів, підтримка наших спортсменів уболівальниками, підняття патріотизму та гордості за кращих спортсменів нашої держави.

Джерело: http://vgolos.zt.ua/page_news.php?id=1533&tbl=news
© Вголос.zt
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #олімпійський прапор #свято
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...