
фото
13:12, 9 червня 2015 р.
Житомирянин хотів поштою передати закордон контрабанду цінностей
фото
Співробітники Управління СБ України в Житомирській області спільно з прокуратурою ліквідували канал контрабандного вивезення із України предметів старовини.
5 червня у відділенні поштового зв’язку співробітники СБУ вилучили у зловмисника 18 міжнародних посилок з цінностями, які планувалося відправити до Європи, США та РФ із приховуванням від митного контролю. Про це 0412 повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.
Серед вилученого – старовинні натільні хрестики та енколпіони, жіночі прикраси, старовинний чекан, нагороди часів Другої Світової війни.
Попередня експертиза Житомирського обласного краєзнавчого музею підтвердила, що вилучені старожитності становлять культурну цінність і орієнтовно датуються 17-20 століттями, а окремі – навіть 10 століттям.
Розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
16:00
10 липня
11:00
10 липня
18:14
5 липня
Оголошення
12:49, Сьогодні
2
13:39, 9 липня
1
15:50, 9 липня
98
live comments feed...