Крадіжка
16:32, 12 червня 2015 р.
У Житомирі чоловік жалістю виманював у жінок телефони
Крадіжка
16-річна жителька обласного центру повірила чоловікові, який звернувся до неї «за допомогою». Незнайомець розповів дівчині жалісливу історію про сімейні проблеми. Аби залагодити ситуацію, йому нібито потрібно було терміново зателефонувати додому. Але, за словами чоловіка, його мобільний розрядився. Тож дівчина могла йому допомогти, дозволивши скористатися своїм телефоном. Про це повідомляють у прес-службі УМВС України в Житомирській області.
Отримавши гаджет, незнайомець завернув за ріг будинку. Дівчина зачекала, аби не заважати чужій розмові. Коли ж таки занепокоїлась тривалою відсутністю незнайомця, було запізно: той зник разом з телефоном.
Аналогічна історія за кілька тижнів трапилась і з іншою 29-річною житомирянкою. Обидві ошукані звернулись до міліції.
- Детально розпитавши заявниць про прикмети зловмисника, ми почали заходи щодо його встановлення, - розповідає начальник відділу дільничних інспекторів Житомирського МВ УМВС Олег Петелюк. – Зрештою з’ясували, що до шахрайств може бути причетний раніше судимий місцевий житель.
Під час перевірки правоохоронці встановили, що викрадені телефони знаходяться у місцевих ломбардах. Ґаджети туди здав 36-річний підозрюваний.
Нині триває розслідування кримінального провадження за ч. 1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Чоловікові загрожує покарання від штрафу до обмеження волі на строк до 3 років.
Тим часом правоохоронці застерігають: вберегтися від подібного роду злодіянь цілком реально, для цього варто запам’ятайте деякі правила:
- у випадку, коли до вас звертаються з проханням терміново зателефонувати під приводом викликати «швидку допомогу», повідомити про злочин, інших екстремальних обставин – зробіть це самі, уточнивши адресу та дані того, хто потребує допомоги;
- батькам необхідно щоразу нагадувати про обережність власним дітям. Розкажіть їм, що не можна вихвалятися модними ґаджетами, особливо серед незнайомців, у громадському транспорті, на вулиці. Варто ігнорувати прохання однолітків та дорослих «подивитися», як працюють функції телефону, погратися тощо.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
14:17
Вчора
Дрес-код для хвостиків: Як привчити собаку чи кота до одягу
Новини компаній
13:00
Вчора
15:00
9 грудня
Як заспокоїтись в стресовій ситуації: 5 швидких методів
Новини компаній
12:26
9 грудня
ТОП новини
Оголошення
15:20, 2 грудня
12:41, 4 грудня
09:28, 29 листопада
12
00:41, 6 грудня
09:14, Сьогодні
live comments feed...