• Головна
  • У Бердичеві невідомі знову поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну. (Фото.Відео)
10:28, 19 жовтня 2011 р.

У Бердичеві невідомі знову поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну. (Фото.Відео)

У Бердичеві невідомі знову поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну. Цього разу постраждав монумент, що знаходиться поблизу колишнього Будинку культури шкірзаводу. Першими про подію дізналися комуністи.
Лариса Тимчук, секретар міськкому КПУ, депутат міської ради: «Вчора ввечері мені зателефонували і повідомили, що пам’ятник Леніну описаний такими словами, що їх навіть вимовляти гріх. Вранці я прийшла сюди і все побачила. Ви знаєте, слів у мене немає! Я росла біля цього пам’ятника, тут мене приймали в піонери і в комсомол. А сьогодні взяти і таке на ньому написати!».
З усіх чотирьох сторін постаменту зловмисники фарбою зробили написи, що стосуються Компартії та Гітлера, на одному з боків залишили нецензурне слово. Також пооббивали на пам’ятнику штукатурку та викинули штучні квіти у багно. Члени бердичівського осередку КПУ, каже Лариса Тимчук, найближчих вихідних збирались вийти на суботник, аби впорядкувати територію біля монумента. Раніше власними силами скульптуру, котрій більше 60-ти років, пофарбували.
З моменту, коли стирали напис «Кат українського народу» з пам’ятника, що навпроти будівлі міськвиконкому, не минуло й місяця. Цього разу, аби захистити монументи від паплюження, комуністи звернулись до міліції. Партійці припускають, що написи – то справа рук дорослих, адже молодь до такого не додумається. За неофіційною інформацією, за тиждень до події невідомий чоловік цікавився у місцевих жителів, де розташовується пам’ятник вождеві пролетаріату.
Лариса Тимчук, секретар міськкому КПУ, депутат міської ради: «Це дуже низка людина, яка таке робить, яка веде боротьбу з пам’ятниками».

У Бердичеві невідомі знову поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну. (Фото.Відео), фото-1
У Бердичеві невідомі знову поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну. (Фото.Відео), фото-2
У Бердичеві невідомі знову поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну. (Фото.Відео), фото-3
У Бердичеві невідомі знову поглумилися над пам’ятником Володимиру Леніну. (Фото.Відео), фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...