• Головна
  • В одному із найбільших сіл Чуднівщини нещодавно з'явилось газопостачання
09:25, 16 червня 2015 р.

В одному із найбільших сіл Чуднівщини нещодавно з'явилось газопостачання

До мережі газопостачання приєдналося село Карпівці Чуднівського району, що на Житомирщині. Природний газ у своїх будинках отримають більше 400 сімей.

 ПАТ «Житомиргаз» продовжує реалізовувати програму розвитку газових мереж у Житомирській області. За останні п’ять років до мережі газопостачання приєдналися 11 сіл Чуднівщини, а споживачами природного газу стали ще 600 сімей.

Село Карпівці стало 47-м газифікованим селом у Чуднівському районі. По селу прокладено 24,6 кілометрів розподільних газопроводів, будівництво яких коштувало 1,3 млн гривень.

«На сьогодні у селі Карпівці збудовано 441 дворові вводи, а 260 будинків уже газифіковані. Звісно, селяни, найперше ті, хто мають господарства, задоволені. Природний газ залишається найзручнішим видом палива і економить їхній час і сили. З розширенням газових мереж зростає і обсяг витрат на їх обслуговування. Незважаючи на підвищення ціни газу до 7,18 гривень, «Житомиргаз» за кубометр протранспортованого газу отримує лише 55 копійок, які потім спрямовує на обслуговування тих же газопроводів», – зауважив перший заступник голови правління – головний інженер Сергій Колесник.

Крім того, ПАТ «Житомиргаз» у 2014 році швидко і якісно завершив весь комплекс робіт по будівництву підвідного газопроводу високого тиску протяжністю 11,5 кілометрів. Загалом на всі роботи з будівництва підвідного та розподільних газопроводів місцеві підприємці, частково держава та громада направили 5,4 мільйони гривень. У травні цього року після оформлення виконавчо-технічної та дозвільної документації на введення об’єкту в експлуатацію підвідний газогін був готовий до пуску2014оці на??завершив.

 «Завдяки підвідному газопроводу у перспективі до переліку газифікованих сіл Чуднівщини долучаться ще села Волосівка, Кілки, Бейзимівка, Подолянці. Зокрема по Волосівці вже збудовано 11,7 км розподільних газопроводів і 120 дворових вводів. І до кінця літа газ в будинках отримають майже всі жителі», –  додає начальник Чуднівського управління з експлуатації газового господарства Володимир Роспотнюк.

У Чуднівському  районі  газифіковано 47  населених  пунктів  із 58,  тобто район газифікований на 81%. За 2010 – 2015 роки до єдиної газотранспортної системи України були приєднані такі села району, як  Турчинівка, Лихосілка, Дриглив, Бурківці, Княжин, Ясногірка, Шевченка, Красносілка, Кихті, Медведиха та Карпівці.

Природним газом  на території, яку обслуговує Чуднівське УЕГГ  (Любарський, Романівський, Чуднівськийу райони),  користуються  26,3 тисяч сімей, зокрема  в Чуднівському районі – це 10,4 тисяч. Крім того, в Чуднівському районі  газифіковано 5 лікарень , 11 фельдшерсько-акушерських пунктів, 17 шкіл. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чуднівський район #газопостачання #Карпівці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...