
Пожежа
13:05, 16 червня 2015 р.
На Житомирщині у власній оселі згоріла 85-річна жінка
Пожежа
15 червня о 23:55 на пункт зв’язку 23-ї державної пожежно-рятувальної частини смт Черняхів надійшло повідомлення про пожежу в дерев’яному житловому будинку, що знаходиться в селі Жадьки.
Займання виявили сусіди, саме вони і подзвонили до служби порятунку «101».
По прибуттю чергового караулу вогнеборців до місця події з’ясувалося, що вогнем повністю охоплено будинок. Зусиллями вогнеборців пожежу було локалізовано о 00:23 та о 4:20 повністю ліквідовано. Нажаль будівлю врятувати не вдалося.
Під час розбирання конструкцій всередині житла, на підлозі в одній із кімнат бійці ДСНС виявили сильно обгоріле тіло жінки без ознак життя. Нею виявилася 85-річна власниця будинку, яка проживала сама.
Наразі фахівцями встановлюється причини виникнення пожежі та загибелі на ній людини, а також суми завданого збитку та врятованих матеріальних цінностей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
10:41
4 липня
Оголошення
19:14, 30 червня
3
14:05, 27 червня
3
09:10, Вчора
4
live comments feed...