• Головна
  • Спеціалісти досліджували стан повітря на перехрестях основних автошляхів Житомира
Аналіз моніторингу
13:29, 19 червня 2015 р.

Спеціалісти досліджували стан повітря на перехрестях основних автошляхів Житомира

Аналіз моніторингу

Фахівцями санепідслужби області проводиться постійний моніторинг за станом забруднення атмосферного повітря в населених пунктах області. В даний час в області визначено 18 стаціонарних точок спостереження за станом атмосферного повітря в місцях його можливого максимального забруднення. Вивчення стану забруднення атмосферного повітря проводиться за наступними інгредієнтами: ангідрид сірчистий, азоту діоксид, пил, вуглецю оксид, формальдегід, фенол, сірководень, ртуть, сажа, ацетон, аміак, соляна і сірчана кислоти.
В 2014 році фахівцями ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» («ЖОЛЦ») досліджено 7977 зразків атмосферного повітря, з них перевищення ГДК виявлено в 14 зразках (0,2 %), зокрема по пилу – 0,6 %, SO2 – 0,2 %. Протягом 5 місяців поточного року було досліджено 1212 зразків атмосферного повітря, перевищення ГДК відмічались у 6 (0,5%) випадках по концентрації діоксиду азоту та пилу.
З метою вивчення можливого впливу пожежі, що виникла на нафтобазі в Київській області на стан забруднення атмосферного повітря протягом другої декади червня поточного року фахівцями ДУ «ЖОЛЦ» 15.06.2015 року було здійснено моніторингові дослідження стану забруднення атмосферного повітря на перехрестях основних автошляхів м.Житомира (вул.Баранова-вул.Київська, вул.В.Бердичівська-вул.Л.Толстого та по вул. Вокзальній). За результатами лабораторних досліджень встановлено, що концентрації сірчистого ангідриду, азоту діоксиду, пилу, вуглецю оксиду в атмосферному повітрі у вказаних точках не перевищують гранично-допустимі значення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #повітря #забруднення #моніторинг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...