• Головна
  • Житомирський та Люблінський університети випускатимуть спільне інтернет-видання
Партнерство
14:28, 19 червня 2015 р.

Житомирський та Люблінський університети випускатимуть спільне інтернет-видання

Партнерство

Житомирський державний університет імені Івана Франка та Люблінський католицький університет Іоанна Павла ІІ (Республіка Польща) випускатимуть спільне інтернет-видання з проблем філософії.

Таким є результат участі ректора Житомирського державного університету імені Івана Франка Петра Сауха в організованій науковим осередком факультету етнології та наук про освіту Сілезького університету XXI Міжнародній науковій  конференції «Теорія і практика полікультурних досліджень», що відбулася днями у м. Цєшин (Республіка Польща). Про це йдеться на сайті закладу.

Чергова зустріч науковців України та Польщі, співорганізатором якої став Житомирський державний університет імені Івана Франка, продовжила дискусії   попередніх конференцій і була присвячена практиці міжкультурних досліджень у Польщі і світі. Цього разу науковці зосередилися на кількох важливих аспектах актуальних на сьогодні досліджень: напрями полікультурної освіти; теорії і моделі полікультурної освіти; методи збирання і оцінки даних в полікультурних дослідженнях; методологічні дилеми тощо.

Ректор ЖДУ імені Івана Франка, доктор філософських наук, професор Петро Саух був запрошений як представник наукового комітету та учасник конференції і виголосив базову доповідь «Архітектоніка і методологічні стратегії полікультурної освіти».

Результатом конференції стало запрошення ректору ЖДУ ім. І. Франка Петру Сауху  прочитати лекції студентам Сілезького університету та домовленість з Люблінським католицьким університетом Іоанна Павла ІІ створити спільне інтернет-видання з проблем філософії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ Франка #Люблінський університет #інтернет-видання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...