• Головна
  • У Житомирі на Тетереві будуватимуть гідроелектростанцію
Рішення
15:08, 19 червня 2015 р.

У Житомирі на Тетереві будуватимуть гідроелектростанцію

Рішення

У Житомирі планують надати дозвіл ТОВ «Свободна Енергія» на будівництво гідроелектростанції на річці Тетерів у місті Житомирі,– про це йдеться у проекті рішення, що опублікований на сайті Житомирської мерії.

"Розглянувши звернення ТОВ  «Свободна Енергія» щодо будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі, з метою активізації інвестиційної діяльності, збільшення обсягів залучення інвестицій в економіку міста та зменшення залежності міста від зовнішніх енергоресурсів відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 401-404 Цивільного кодексу України, міська рада

ВИРІШИЛА:
 
1. Підтримати реалізацію інвестиційного проекту будівництва гідроелектростанції на річці Тетерів в м. Житомирі.
2. Укласти з ТОВ  «Свободна Енергія» договір встановлення сервітуту на користування гідротехнічною спорудою (гребля), що знаходиться за адресою: м. Житомир, провулок 2-й Кривий, 10а згідно з додатком.
3. Дозволити ТОВ  «Свободна Енергія» виконати капітальний ремонт гідротехнічної споруди (гребля) згідно проектно-кошторисної документації, розробленої публічним акціонерним товариством «Український головний проектно-розвідувальний та науково-дослідний інститут з меліоративного і водогосподарського будівництва».
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Сухомлина С.І.", - йдеться у рішенні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #Тетерів #гідроелектростанція #будівництво
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...