• Головна
  • Слідчі Житомирщини вчаться працювати в нових умовах
13:20, 21 жовтня 2011 р.

Слідчі Житомирщини вчаться працювати в нових умовах

Нещодавно в обласному Управлінні МВС пройшла нарада керівників слідчих підрозділів органів внутрішніх справ Житомирщини, основна мета якої поряд з аналізом роботи служби за 9 місяців 2001 року полягала й в обговоренні нових аспектів діяльності досудового слідства.

Загалом, відмітив начальник Слідчого управління УМВС Василь Дячук, з початку року у провадженні слідчих перебувало майже 6,5 тисяч кримінальних справ. Сьогодні уже закінчено розслідування близько 3,1 тисяч справ, з них до суду з обвинувальними висновками направлено майже 2,9 тисяч справ, зокрема й ті, що упродовж року викликали суспільний резонас у жителів області – затримання організованої групи квартирних злодіїв, два вбивства підприємців, розслідування низки економічних злочинів та інші.

Головний слідчий області детально проаналізував діяльність слідчих територіальних підрозділів і наголосив на конкретних проблемах, що існують в роботі. Зокрема, одним із аспектів є те, що сьогодні лише 30% справ порушуються у терміни до 3-х діб з моменту надходження повідомлення чи заяви про злочин, а отже, ми будемо особливо уважно у подальшому відслідковувати це питання для виправлення існуючої ситуації.

- У сучасних реаліях, коли підрозділи досудового слідства органів внутрішніх справ області проходять етап апробації експерименту вертикальної системи підпорядкування, принципово змінюються механізми їх роботи безпосередньо на місцях, у територіальних органах. Однак, це жодним чином не повинно вплинути ні на якість, ні на результат розслідування справ, - наголосив, підсумовуючи начальник Слідчого управління УМВС.

Відтак на зібранні було прийнято рішення про заохочення окремих працівників за позитивними результатами їх роботи упродовж 9 місяців року, а декому й вказано на недопрацювання.


СЗГ УМВС України
в Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...