• Головна
  • Аварійна газова служба ПАТ «Житомиргаз» здійснила більше 4 тисяч виїздів на виклики споживачів
09:44, 22 червня 2015 р.

Аварійна газова служба ПАТ «Житомиргаз» здійснила більше 4 тисяч виїздів на виклики споживачів

Аварійно-диспетчерська служба «Житомиргазу» від початку 2015 року отримала від жителів Житомира і області 4,7 тисяч заявок про витік газу. Найчастіше аварійну бригаду викликають мешканці житлових будинків. У місті Житомирі, де споживачами газу є більше 100 тисяч сімей, за добу аварійна бригада виїжджає на виклик в середньому 16 разів.

Аварійна газова служба працює цілодобово. Бригада, яка виїздить на виклик,  складається із чотирьох чоловік. Їхнє завдання оперативно визначити обставини й характер аварійної ситуації та вжити термінових заходів для її ліквідації.

Статистика свідчить, що основними причинами аварій є самостійне встановлення газових приладів, недотримання вимог безпеки під час їх експлуатації, а також несправність димових і вентиляційних каналів. За даними Держгірпромнагляду від початку 2015 року під час використання газу в побуті в Україні сталося 24 нещасні випадки, під час яких постраждало 46 осіб.

«За останні три роки спостерігається тенденція до зниження кількості викликів аварійної служби. Якщо за 2013 рік кількість викликів по області становила 14,4 тисяч, то уже на кінець 2014 року вони зменшилася до 12,2 тисяч. Це свідчить про те, що добре працюють фахівці інших служб, які проводять планово-технічне обслуговування помешкань», – зауважує перший заступник голови правління – головний інженер Сергій Колесник.

Оперативності роботи аварійно-диспетчерської служби сприяє оновлений автопарк. У 2013 та 2014 роках компанія придбала 28 нових автомобілів Volkswagen Transporter. Машини укомплектовані сучасними інструментами та приладами відповідно до Правил безпеки систем газопостачання України. Вони мають високу прохідність та ряд переваг, завдяки яким бригада АДС має можливість якнайшвидше прибути за викликом та попередити виникнення аварійної ситуації.

Також усі автомобілі обладнані системою GPS-навігації. Така система спостереження у режимі он-лайн дозволяє диспетчеру оперативно визначити місцезнаходження автомобіля,  спрямувати його на виклик найкоротшим шляхом, або, при потребі, направити на допомогу додаткову бригаду.

Для того, щоб спеціалісти АДС завжди були «у формі» та відповідали вимогам своєї професії, «Житомиргаз» щороку проводить огляд-конкурс на кращу бригаду серед районних управлінь.  У реальних умовах, на спеціально обладнаному полігоні у смт Черняхів, вони удосконалюють свою майстерність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #газова аварійна служба #газ
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...