• Головна
  • Викладачі житомирського університету готові надавати професійну психологічну допомогу учасникам АТО
09:46, 25 червня 2015 р.

Викладачі житомирського університету готові надавати професійну психологічну допомогу учасникам АТО

Викладачі кафедри соціальної та практичної психології ЖДУ ім. І. Франка продовжують готуватися до психологічної роботи з учасниками АТО, їх сім’ями та вимушеними переселенцями. 

З цією метою у травні-червні 2015 року викладачі кафедри соціальної та практичної психології соціально-психологічного факультету (Л. П. Журавльова, Л. М. Фальковська, Т. Ю. Кулаковський, Н. Ф. Портницька, О. М. Савиченко, О. В. Журавська, А. Л. Весельська, А. І. Литвинчук, Т. В. Можаровська, А. В. Пирог, Т. М. Майстренко, І. М. Тичина, Ю. Ю. Дем’янчук, О. Г. Шмиглюк, І. А. Гречуха, Т. М. Шапран, І. В. Кирильчук, К. П. Гавриловська) пройшли навчання за відповідними програмами. На першому етапі вони взяли участь у чотирьохденному навчальному семінарі «Основи травмофокусованої когнітивно-поведінкової психотерапії». Семінар відбувся під егідою Українського інституту когнітивно-поведінкової терапії та Інституту психічного здоров’я Українського католицького університету. Тренери — Вікторія Горбунова та Віталій Климчук.

На другому етапі, 20-21 червня 2015 року викладачі кафедри взяли участь у науково-практичному семінарі на тему: «Групові методи психотерапії і психологічного консультування в програмах реабілітації учасників АТО та їх сімей». Семінар відбувся під егідою Житомирської обласної професійної асоціації практикуючих психологів і психотерапевтів. Ведучий семінару — офіційний викладач і супервізор практики міжнародного класу ППЛ, кандидат психологічних наук, доцент Максим Євгенович Жидко.

Тепер у Житомирі є сертифіковані спеціалісти, які можуть працювати з людьми, які пережили травмуючі події, у тому числі і з учасниками АТО, їх сім’ями та вимушеними переселенцями.

На цьому особистісний та професійний саморозвиток викладачів кафедри не завершується, по переду ще багато проектів, тренінгів та семінарів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ Франка #викладачі #психологія #допомога #АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...