• Головна
  • Міста Житомирської області звітуватимуть про виконання планів дій зі сталого енергетичного розвитку
Семінар
10:24, 25 червня 2015 р.

Міста Житомирської області звітуватимуть про виконання планів дій зі сталого енергетичного розвитку

Семінар
23 червня 2015 року в місті Житомирі проведено семінар «Моніторинг та звітність щодо стану виконання плану дій». Семінар організований та проведений для міст-учасників проекту GIZ «Енергоефективність у громадах». Такими містами в Житомирській області є місто Житомир, Бердичів, Коростень та Новоград-Волинський.
 
В рамках семінару експерти проекту GIZ «Енергоефективність у громадах» ознайомили учасників з процедурою та методологією підготовки проміжних звітів по виконанню містами їх планів дій зі сталого енергетичного розвитку. Згадані звіти мають подаватися містами-підписантами Угоди мерів кожні два та (або) чотири роки на адресу Європейської Комісії.

Нагадаємо, що місто Житомир є учасником Угоди мерів з 2012 року. План дій зі сталого енергетичного розвитку місто розробило та подало на схвалення Європейської Комісії у 2015 році.
 
Відповідно до цілей визначених в Плані дій зі сталого енергетичного розвитку м. Житомира на період 2015-2024 років місто взяло на себе добровільне одностороннє зобов’язання скоротити на підпорядкованій території споживання енергоресурсів та викидів СО2 на не менше ніж на 20% до 2024 року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #міста #енергоефективність #звіт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...