• Головна
  • У Житомирі розвиватимуть освіту та науку України і Польщі
Меморандум
13:11, 25 червня 2015 р.

У Житомирі розвиватимуть освіту та науку України і Польщі

Меморандум

Ректор Житомирського державного університету імені Івана Франка Петро Саух здійснив переговори з представниками Вищої школи управління охороною праці в м. Катовіце (Республіка Польща) щодо можливостей подальшої співпраці навчальних закладів.

Канцлер Вищої школи Малгожата Сікорська та фахівець зі справ міжнародної діяльності Клавдія Тирала ознайомилися зі спектром можливостей зарубіжної співпраці ЖДУ ім. І. Франка: проведення наукових зустрічей, семінарів, конференцій, оформлення наукових проектів, організація академічних обмінів, розробка процедури участі у програмі «Подвійний диплом» та ін.

Цікавою виявилася пропозиція участі у програмі «Подвійний диплом», тим більше, що серед напрямів і спеціальностей Вищої школи управління охороною праці в м. Катовіце та ЖДУ імені Івана Франка є схожі: менеджмент і адміністрація, управління навчальними закладами, англійська філологія тощо.

Найяскравішим моментом зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю та рамкової угоди між двома навчальними закладами, які обумовлюють серію освітніх та культурно-наукових заходів.

«Сподіваємося, що підписання угоди стане початком доброї і плідної співпраці наших університетів і розгорне перед нами нові обрії для розвитку освіти й науки Польщі й України», – підсумував результати зустрічі ректор ЖДУ імені Івана Франка Петро Саух.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ЖДУ Франка #Польща #співпраця,
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам, які, ймовірно, скуштували «солодощі» з побутовою хімією
ПРИГОДИ
ТОП-5 місць для відпочинку взимку на Житомирщині
ТУРИЗМ
За незаконну порубку 157 дерев правопорушникам на Житомирщині доведеться сплатити понад 600 тис. гривень
ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ
У Житомирі вже вп’яте за місяць «заміновують» торгові центри: чи виявили фахівці вибухонебезпечні предмети?
ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...