• Головна
  • Сформовано всі комісії Громадської ради при Житомирській ОДА
15:05, 25 червня 2015 р.

Сформовано всі комісії Громадської ради при Житомирській ОДА

Формування комісій Громадської ради при Житомирській ОДА підійшло до фіналу. Усі заступники голови громадської ради провели організаційні засідання комісій, на яких було обрано керівників робочих органів ГР. Члени ради затвердили перелік першочергових завдань та приступили до роботи.

Заключними в графіку стали засідання комісії з питань інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю та комісії з питань регламенту і етики. Провів засідання перший заступник голови Громадської ради при Житомирській ОДА Іван Мартинчук.

Члени комісій познайомились один з одним, обрали керівництво та окреслили плани діяльності на найближчий час.

Головою комісії з питань інформаційної діяльності, комунікацій з громадськістю обрали Олену Галагузу (Громадська організація «Об’єднання «Самопоміч»). Головою комісії з питань регламенту і етики обрали Володимира Діденка (Житомирський крайовий (обласний) Кіш Українського козацтва імені гетьмана Івана Самойловича).

До складу Громадської ради при Житомирській ОДА увійшли 176 представників інститутів громадянського суспільства. Нинішній склад громадської ради – це поєднання досвіду та молодої енергії, це команда активних громадян, патріотів, професіоналів, які довели своє право представляти громадську думку багаторічною діяльністю, участю в Помаранчевій революції, Революції Гідності, акціях з підтримки громадянських ініціатив, волонтерській роботі, благодійній діяльності.

Нинішні члени громадської ради – це моральні авторитети, люди, на яких орієнтуються і беруть приклад, за якими стоять команди громадських організацій області.

 Згідно з чинним законодавством, Громадська рада при Житомирській ОДА є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом, утвореним для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #громадські ради #ОДА #формування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...