• Головна
  • Житомирський базовий фармацевтичний коледж випустив 406 молодих фахівців
08:41, 1 липня 2015 р.

Житомирський базовий фармацевтичний коледж випустив 406 молодих фахівців

406 молодих фахівців для галузі охорони здоров’я випустив у цьому навчальному році Житомирський базовий фармацевтичний коледж імені Г.С.Протасевича. Урочисте свято відбулося з цієї нагоди в обласному академічному українському музично-драматичному театрі ім.І.Кочерги.

За словами директора Житомирського базового фармацевтичного коледжу імені Г.С.Протасевича Євгена Хоміка, до цьогорічного випуску коледж підійшов з певними здобутками. Так, наприклад, випускники єдиного в Україні спеціалізованого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації фармацевтичного напрямку мають можливість навчатись за скороченим терміном у складі Національного фармацевтичного університету та Національного медичного університету ім.О.О.Богомольця. Значно активізувалась наукова діяльність викладачів. За останні роки чотири викладачі здобули науковий ступінь. Колективом коледжу підготовлено до друку 16 підручників та посібників для фахівців зі спеціальності «Фармація». «Ви навчалися у кращому навчальному закладі України відповідного профілю. Це підтверджує наказ МОЗ України від 19.12.2005 року, що Житомирський фармацевтичний коледж є базовим навчальним закладом з питань навчально-методичної роботи для ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації України, в яких проводиться підготовка фахівців спеціальності фармація.

Ми пишаємося нашими студентами, вони відрізняються з поміж інших випускників вузів інтелектом, вихованістю, чуйністю, моральністю – рисами, які необхідні людині у білому халаті», - зазначив Євген Хомік.

З побажаннями миру, добра та успіхів у професійному становленні Віталій Француз звернувся до цьогорічних випускників коледжу. «Попереду у вас доросле самостійне життя. Хтось із вас продовжить навчання у вищих учбових закладах, а інші почнуть працювати в аптечній мережі та лікувальних закладах усіх регіонів нашої держави. Але я переконаний, що скрізь ви будете з гордістю нести високе звання випускника Житомирського базового фармацевтичного коледжу. Тож нехай ваше життя буде мирним та щасливим», – відзначив він.

Заступник голови Житомирської облдержадміністрації Ярослав Лагута висловив переконання у тому, що розпочата у далекому тридцять восьмому році минулого століття справа підготовки фахівців має своє логічне продовження, адже галузь охорони здоров’я – це страховий поліс збереження найціннішого, що людина має – життя! «Вірю, що здобуті знання і уміння, ваші розум і воля забезпечать у майбутньому вам достойне місце у суспільстві та шану від людей.

Бережіть і примножуйте славні традиції Житомирського базового фармацевтичного коледжу ім. Г.С. Протасевича.

Будьте гідними громадянами і патріотами України! Від вас залежить майбутнє нашої держави, вам її розбудовувати», – сказав Ярослав Лагута.

Від імені Житомирської міської ради, її голови Любові Цимбалюк, всього депутатського корпусу Житомира та себе особисто перший заступник голови міськради Олександр Бочковський побажав випускникам міцного здоров’я, щастя, вагомих успіхів на життєвій та професійній ниві.

Довідково:

У 2014-2015 навчальному році у КВНЗ «ЖБФК ім. Г.С. Протасевича» загальна кількість випускників становить 406 випускників. Серед них: зі спеціальності «Фармація» освітньо-кваліфікаційний рівень (ОКР) «молодший спеціаліст» - 292 випускника; зі спеціальності «Фармація» ОКР «бакалавр» - 59 випускників; зі спеціальності «Лабораторна діагностика» - 55 випускників.

Диплом з відзнакою отримали 30 випускників: 19 зі спеціальності «Фармація» ОКР «молодший спеціаліст»; 8 зі спеціальності «Фармація» ОКР «бакалавр»; 3 зі спеціальності «Лабораторна діагностика».

Щорічно близько 75% випускників продовжують навчання за обраним фахом у провідних університетах України за різними формами навчання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #фармацевтичний коледж #випуск
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...