• Головна
  • Бердичівлянин вивів команду Житомирщини на перше місце. Фото
13:15, 26 жовтня 2011 р.

Бердичівлянин вивів команду Житомирщини на перше місце. Фото

20-22 жовтня в м. Алушті на базі олімпійського учбово-спортивного центру «Спартак» пройшла XIII Всеукраїнська спартакіада фізкультурно-спортивного товариства «Спартак». В змаганнях взяли участь представники усіх областей України, АР Крим, м. Київ та м. Севастопіль. За збірну команду Житомирщини виступив Чемпіон Світу з гирьового спорту серед ветеранів, бердичівлянин Геннадій Резнік.

За підсумками змагань, набравши у вправі ривок 224 підйоми, Геннадій посів друге місце у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків поступившись одним підйомом бронзовому призеру Чемпіонату Світу серед ветеранів Володимиру Чебанову (м. Миколаїв), який спромігся виконати вправу 225 підйомів.

Слід зазначити, що команда Житомирщини в загальнокомандному заліку посіла перше місце за підсумком XIII Всеукраїнської спартакіада фст «Спартак».