• Головна
  • Пожежі в зоні відчуження не вплинули на природний радіаційний фон Житомира
17:02, 1 липня 2015 р.

Пожежі в зоні відчуження не вплинули на природний радіаційний фон Житомира

З метою вивчення можливого впливу пожеж на стан здоров’я населення, що сталися 29.06.2015 року в зоні відчуження на території Київської області та на торфових родовищах Олевського району фахівцями санепідслужби 30.06.2015 року здійснено дослідження повітря м.Житомира в районі вул. Вітрука, 11, Вокзальної, 24, перехресть доріг: вул.Баранова-Київське шосе, 16 та вул. Східна, 72- вул. Київська.

За результатами лабораторних досліджень встановлено, що концентрації азоту діоксиду, вуглецю оксиду в атмосферному повітрі у вказаних точках знаходяться в межах нижче гранично-допустимих концентрацій (на рівні 0,3-0,9 ГДК), вміст пилу та сірчистого ангідриду – на межі ГДК.
Також фахівцями ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр» проводиться постійний моніторинг радіаційного фону міста.

Станом на 30.06.2015р. та 01.07.2015 р. показники гама-фону знаходились в межах допустимих значень (10-14 мкР/год при допустимому рівні 25 мкР/год), що відповідає природному радіаційному фону м.Житомира і не відрізняється від показників попередніх досліджень.

Моніторинг чинників середовища життєдіяльності населення області триває. Ситуація щодо стану забруднення атмосферного повітря та радіаційного фону знаходиться на постійному контролі Держсанепідслужби.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #радіаційний фон #дослідження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...