• Головна
  • Влітку більше 14 тис. маленьких житомирян відпочиватимуть за бюджетні, спонсорські, благодійні, батьківські кошти
16:28, 8 липня 2015 р.

Влітку більше 14 тис. маленьких житомирян відпочиватимуть за бюджетні, спонсорські, благодійні, батьківські кошти

Оздоровлення і відпочинок дітей Житомирщини здійснюється за рахунок коштів обласного, міських, районних, селищних та сільських бюджетів.

 В цьому році з обласного бюджету на оздоровлення і відпочинок дітей передбачено 16 млн 674,2 тис. гривень, що удвічі більше 2014 року. Протягом цього року уже двічі додатково виділялись кошти з обласного бюджету на оздоровлення дітей: у березні - 3 млн гривень, у травні - 1 млн 488 тис. гривень.

 На сьогодні в області працюють 12 дитячих оздоровчих закладів, ще 3 розпочнуть роботу у липні. Вартість путівок до позаміських закладів варіюється в межах 2900-3200 гривень, до закладів санаторного типу – 3885 гривень.

 Першочергово і безкоштовно оздоровлюються діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти учасників бойових дій в АТО, діти внутрішньо переміщених осіб.

 В області проживає 976 дітей внутрішньо переміщених осіб шкільного віку, з яких за період літнього відпочинку заплановано оздоровити 597. Цьогоріч також відпочинуть 1093 дитини, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь у проведенні АТО.

 164 маленьких житомирян отримали путівки і до державного центру «Молода гвардія», що в Одесі. Такими путівками забезпечило Міністерство соціальної політики України.

 За бюджетні кошти охоплено оздоровленням і відпочинком 6145 дітей (у т.ч. за кошти обласного бюджету – 787 дітей). В цілому у літній сезон за бюджетні, спонсорські, благодійні, батьківські кошти відпочине більше 14 тис. маленьких житомирян.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #область #діти #оздоровлення #літо #відпочинок
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...