• Головна
  • У Коростишівському районі на полях екологи натрапили на несанкціоноване розміщення відходів
12:03, 13 липня 2015 р.

У Коростишівському районі на полях екологи натрапили на несанкціоноване розміщення відходів

Несанкціоноване розміщення відходів – вже є звичним явищем, яке можна спостерігати як в місті, так і за його межами. На території області (особливо в Коростишівському, Володарсько – Волинському, Черняхівському, Малинському районах) гостро стоїть проблема щодо видалення відходів від обробітку каменю (шлам) в несанкціонованих для цього місцях.

Так 09 липня 2015 року інспекторами Державної екологічної інспекції у Житомирській області спільно з представниками органів місцевого самоврядування було проведено обстеження території Кам'янебрідської сільської ради Коростишівського району, де було виявлено незаконне розміщення відходів обробки каменю – пульпи на землях сільськогосподарського призначення.

Ще однією гострою проблемою в області є незаконне виготовлення (випалювання) деревного вугілля.

Допускаються грубі порушення природоохоронного законодавства, а саме – викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря здійснюються без відповідного дозволу. Дані підприємства розташовані в місцях, що знаходяться поряд з населеними пунктами і завдають шкоди як навколишньому природному середовищу так і мешканцям прилеглих сіл та міст.

Державна екологічна інспекція у Житомирській області занепокоєна безвідповідальністю підприємств, їх злочинним відношенням до природи та майбутніх поколінь. Тому просимо всіх небайдужих громадян вразі виявлення подібних ситуацій звертатись із письмовими зверненнями на адресу Державної екологічної інспекції у Житомирській області (м. Житомир, вул. Черняхівського, 12 а) з метою проведення позапланових заходів (необхідно  вказати повну назву та адресу суб’єкту господарювання, який здійснює забруднення навколишнього природного середовища).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Коростишівський район #Несанкціоноване розміщення відходів #екологи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...