• Головна
  • Банкрутство, борги та «кидалова»: працівники Житомирського молокозаводу лишились без зарплатні та без роботи
Фото
14:22, 15 липня 2015 р.

Банкрутство, борги та «кидалова»: працівники Житомирського молокозаводу лишились без зарплатні та без роботи

Фото

15 липня о 12:00 в Житомирі відбулась громадська Акція Протесту під стінами обласної прокуратури. Протестуючі мали на меті висловити незадоволення роботою реагування працівників міліції та прокуратури.

Зокрема йшлось про відсутність реагування на звернення колективу Житомирського молокозаводу, стосовно злочину, вчиненого проти них, а саме невиплата керівництвом заводу зарплати за три місяці та подальша втеча директорів.

У результаті колектив у 380 людей залишився наодинці зі своїми проблемами. Більшість працівників просто звільнили, ніби-то за згодою двох сторін. Працівники, які прийшли під стіни прокуратури, навіть розповіли, що заяви на звільнення були написані, а від людей вимагали поставити свої підписи.

Працівники скаржаться, що отримували свої зароблені зарплати постійно із затримками, а останні кілька місяців взагалі залишились без зарплатні, оскільки керівництво почало масове звільнення.

При цьому борги по зарплатні підприємство несе більше 3 млн. грн.

Людей обурило і зволікання праохоронних органів у відкритті кримінального провадження у цій справі. Лише після оголошення пікету під стінами прокуратури, сьогодні міліція наважилась відкрити кримінальне провадження.

Протестуючі змогли все пояснити і напряму звернутись до прокурора області Любомира Війтовича, який запросив актив працівників у свої робочі апартаменти.

Після зустрічі з прокурорами працівники зазначили, що вони написали заяву.

У прокуратурі повідомили, що допоможуть людям  юридичною консультацією, а з приводу затримки справи міськвідділом міліції, проведеться службова перевірка.

Пікет проходив за підтримки бійців батальйону "Айдар".

Довідково: Житомирський молочний завод (вул.Ватутіна 45, м Житомир) до кризи був одним з найбільших виробників молочної продукції України, випускаючи її під ТМ "Щодня". У 2008 р його виручка перевищила 223 млн грн, збиток склав 16,5 млн грн.

Однак після того як контролювала підприємство дніпропетровська ТПГ "Рейнфорд" Олександра Мартинова, Михайла Ландман, Бориса Цейтельман та Олександра Тригуба виявилася неплатоспроможною, завод фактично зупинився. У 2012 р його виручка склала всього 3 млн грн., а збиток - 2,4 млн грн.(за матеріалами depo.ua)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #прокуратура #Житомирського молокозаводу #звільнення #борги. пікет #Айдар
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...