• Головна
  • У Житомирі відкриють модернізований в рамках співробітництва з Німеччиною дитячий садок
11:44, 16 липня 2015 р.

У Житомирі відкриють модернізований в рамках співробітництва з Німеччиною дитячий садок

17 липня 2015 року в Житомирі відбудеться офіційне відкриття будівлі ДНЗ №63 після енергоефективної термореновації за європейськими стандартами. Дитячий садочок був модернізований за фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини.

Презентація оновленого дитячого садка відбудеться в рамках семінару з питань енергоефективної термореновації, організованого за ініціативи Житомирської міської ради. У заході візьмуть участь представники центральних і місцевих органів влади, міжнародні й українські експерти, батьки дошкільнят та представники широкої громадськості.

Вартість комплексної термореновації будівлі ДНЗ №63 «Вербиченька», що тривала менше року, складає 3,6 млн. грн. Очікуване заощадження теплової енергії становить близько 57%. Проект також матиме позитивний екологічний ефект, що полягає у зниженні рівня викидів С02 в атмосферу на 22,85 тонн щорічно. Очікується, що внаслідок термореновації суттєво підвищиться рівень комфорту перебування у закладі вихованців. Це особливо важливо для дошкільнят із родин зі статусом внутрішньо переміщених осіб, які навчаються в садочку від початку розгортання збройного конфлікту на сході України. Житомирщина вже прийняла загалом близько 9 000 переселенців.

Запрошуємо представників засобів масової інформації взяти участь у прес-конференції, що відбудеться у п'ятницю, 17 липня 2015 року, о 13:30 у приміщенні ДНЗ №63 «Вербиченька» (м. Житомир, вул. Київська, 45). Акредитація представників ЗМІ відбуватиметься на місці.
 
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #ДНЗ №63 #відкриття #модернізація #Німеччина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...