• Головна
  • «Служу народу України, православній церкві та козацтву українському!»
15:38, 1 листопада 2011 р.

«Служу народу України, православній церкві та козацтву українському!»

У Новогуйвинську відбулась Козацька рада Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Представники козацтва підвели підсумки річної роботи, видали посвідчення новим членам організації  та ухвалили попередній план роботи на наступний рік.
«Служу народу України, православній церкві та козацтву українському!» - саме це гасло якнайкраще характеризує діяльність міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Серед них багато колишніх військових, які не вміють сидіти без діла.
А тому займаються громадською діяльністю, виховують молодь та відроджують духовні здобутки українського народу.
Ярослав Возний -головний отаман Житомирського округу Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке»:  «Постійні зустрічі в школах з молоддю, навчальних закладах.також надання благодійної допомоги у нас є обласний центр притулку в місті Житомирі ми потсійно щороку надаємо благодійну допомогу, фінансову ,економічну  ,подарунки і все таке інше.»
У житомирського козацтва є не тільки однострій, статут та громадська діяльність – традиційно вони обирають  і людину року серед членів своєї організації. Цьогоріч людиною року став похідний священник Житомирського округу «Козацтва Запорозького» ієрей Дмитрій.
ієрей Дмитрій Невіцький – настоятель Свято-Мефодіївського Кирилівського храму с.м.т. Озерне: «Являюсь похідним священиком Житомирської обласної  організації «Козацтво Запорізьке» .Саме головне це виховання в молоді , в козацькому середовищі самої віри.»
Представники молодого покоління, яких виховують житомирські козаки у дусі лицарства-відданності своїй Батьківщини , також були на козацькій раді.
Андрій Симон – школяр: «З ними просто дуже цікаво ,можна дуже багато чого для себе пізнати,другим сказати.»
До лав козаків-запорожців можна потрапити лише за рекомендацією сталого козака та пройшовши річний випробувальний термін. Щороку Житомирський округ Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» збільшується і зараз нараховує понад дві тисячі членів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...