• Головна
  • Близько 1500 учасників АТО Житомирщини отримають землю
12:02, 17 липня 2015 р.

Близько 1500 учасників АТО Житомирщини отримають землю

Головним управлінням Держземагентства у Житомирській області визначені 52 масиви земель державної та комунальної власності загальною площею 890 га на території всіх районів області, з яких 22 земельні масиви розташовані на території населених пунктів загальною площею 141 га та 30 земельних масивів за межами населених пунктів площею 749 га. Визначені земельні масиви придатні для передачі в приватну власність військовослужбовцям – учасникам АТО для будівництва та обслуговування житлових будинків, ведення особистого селянського господарства та садівництва.

 Територіальними органами Держземагентства області забезпечується всебічна консультативна допомога військовослужбовцям – учасникам АТО, членам їх сімей в питаннях роз’яснення порядку отримання земельних ділянок у власність, надання необхідних графічних матеріалів із зазначенням місцезнаходження бажаних земельних ділянок, порядку розроблення відповідної документації із землеустрою.

 Перед суб’єктами господарювання, які здійснюють розроблення документації із землеустрою, поставлене чітке завдання – мінімізувати витрати при її розробленні на замовлення військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей з метою недопущення завищення вартості виконання робіт із землеустрою.

 Станом на липень 2015 року до територіальних органів Держземагентства області та міських, селищних, сільських рад області надійшло 3221 заяв від військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою із подальшою передачею земельних ділянок у власність в межах норм безоплатної приватизації, в тому числі:

  • до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області – 1212 заяв;
  • до місцевих рад – 2009 заяв.

 Із загальної кількості заяв, що надійшли від учасників АТО, 1643 заяв опрацьовано, з них прийняті відповідні рішення про надання дозволу по 1493 заявам, надано відмову у наданні дозволу – по 150 заявам.

 Загальна площа земельних ділянок, по яким прийнято рішення про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, становить 848,8 га, з яких:

  • видано накази Головного управління Держземагентства у Житомирській області по 1034 земельним ділянкам загальною площею 716,6 га;
  • прийнято рішення сесій сільських, селищних, міських рад по 459 земельним ділянкам загальною площею 132,2 га.

 По 171 земельний ділянці документація із землеустрою розроблена та затверджена, а зазначені земельні ділянки загальною площею 65,1 га передані в приватну власність. Передані в приватну власність 8 земельних ділянок в Андрушівському районі, 13 в Бердичівському районі, 1 в Брусилівському районі, 1 в Володарсько-Волинському районі, 90 в Житомирському районі, 2 в Коростенському районі, 1 в Малинському районі, 1 в Новоград-Волинському районі, 19 в Олевському районі, 15 в Попільнянському районі, 2 в Ружинському районі, 1 в Червоноармійському районі та 17 в м. Житомирі.

 Найбільша кількість заяв від військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей надійшло по м. Житомиру (1150), м. Малину (108), м. Новоград-Волинському (187), Житомирському (845), Коростишівському (93), Ружинському (146), Попільнянському (138) районах області.

 Земельні ділянки, по яким прийнято рішення про надання дозволу військовослужбовцям – учасникам АТО на розроблення документації із землеустрою, за своїм цільовим призначенням поділяються:

  • для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд – 376 земельних ділянок загальною площею 42,3 га;
  • для ведення садівництва – 677 земельних ділянок загальною площею 73,1 га;
  • для особистого селянського господарства – 440 земельні ділянки загальною площею 733,5 га.

 Таким чином, робота по забезпеченню реалізації конституційного права військовослужбовців – учасників АТО, членів їх сімей на безоплатне отримання земельних ділянок у власність не припиняється.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #АТО #бійці #земля
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...