• Головна
  • У Житомирі відбулося засідання «Сімейного клубу»
15:28, 2 листопада 2011 р.

У Житомирі відбулося засідання «Сімейного клубу»

Початок листопада 2011 року увінчався засіданням Сімейного клубу, який діє при Житомирському міському центрі соціальних служб для сімї, дітей та молоді.

Засідання у формі круглого столу було присвячене правовому захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, профілактиці злочинності у дитячому середовищі. Учасниками засідання стали прийомні діти та діти-вихованці дитячих будинків сімейного типу міста віком від 13 до 18 років. Спеціалісти Центру ретельно готувалися до цієї зустрічі, розуміючи важливість визначених проблемних питань, які найбільше хвилюють дітей, – вибір майбутньої професії, права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на пільги при навчанні, вирішення майнових та житлових проблем, а також питання відповідальності та свідомого ставлення до своїх обов’язків. Зустріч стала відкритим діалогом дітей та їх дорослих друзів.

Дітям була запропонована скринька довіри, до якої вони надали запитання, відповіді на які хотіли б почути на наступному засіданні. Позитивним завершенням заходу стало бажання дітей продовжувати таку співпрацю.

У Житомирі відбулося засідання «Сімейного клубу», фото-1
У Житомирі відбулося засідання «Сімейного клубу», фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...