• Головна
  • В Бердичеві допомагали дітям-сиротам знайти своє місце в житті
17:20, 2 листопада 2011 р.

В Бердичеві допомагали дітям-сиротам знайти своє місце в житті

29 жовтня 2011 року „Фундація прав людини” в рамках Програми з ефективної зайнятості та захисту трудових прав проблемної молоді в Бердичеві відбувся тренінг особистісного розвитку для молоді з Бердичівської школи- інтернату для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Тренінг проводив Євген Фомін - керівник проекту, голова ГО „Фундація прав людини” м. Київ, координатор в м. Бердичеві - БМГО «Фенікс». Даний проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.
Цільова група - молоді люди, які перебувають у складних життєвих обставинах (сироти, молодь з неблагополучних родин, молоді люди з особливими потребами), представники громадських організацій та муніципальних установ, що опікуються питаннями освіти, професійної орієнтації та працевлаштування молоді.
Протягом семи місяців з липня 2011 року по лютий 2012 року громадська організація „Фундація прав людини” реалізує Програму з ефективної зайнятості та захисту трудових прав проблемної молоді за підтримки за підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.
Інноваційний характер ініціативи полягає в акцентуванні на посиленні ролі громадських організацій у вирішенні проблеми зайнятості молоді.
Ідея проекту виникла в результаті спільної ініціативи регіональних представників Фундації прав людини в Чернігівській, Чернівецькій, Львівській, Житомирській та в Кіровоградській областях, які завдяки проведеному аналізу проблем щодо реалізації права на працю молоді, підтримали проект, спрямований на профорієнтацію молоді з особливими потребами, захист їх трудових прав та соціальний супровід при здобутті освіти та працевлаштуванні.
Протягом п’яти годин, діти разом з керівником проекту, що проводив треніг, вчились складати резюме, спілкуватись з роботодавцями та обґрунтовано доводити, що саме вони зможуть найкраще працювати в тій чи іншій галузі.
За словами Євгена Фоміна, метою проекту є посилення співпраці громадських організацій та муніципальних соціальних установ, що опікуються проблемами молодих людей, які перебувають у складних життєвих обставинах, у питаннях соціального супроводу задля реалізації права на освіту та права працю. Усе це робиться для того, щоб допомогти дітям знайти своє місце в житті та здобути необхідні для цього навики.

В Бердичеві допомагали дітям-сиротам знайти своє місце в житті, фото-1
В Бердичеві допомагали дітям-сиротам знайти своє місце в житті, фото-2
В Бердичеві допомагали дітям-сиротам знайти своє місце в житті, фото-3
В Бердичеві допомагали дітям-сиротам знайти своє місце в житті, фото-4
В Бердичеві допомагали дітям-сиротам знайти своє місце в житті, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...