
Фото
17:45, 22 липня 2015 р.
У Житомирі оперативники затримали молодика під час чергової спроби угону атомобіля
Фото
21 липня оперативники Житомирського МВ УМВС під час спроби угнати в обласному центрі ВАЗівку затримали 19-річного парубка.
Про це повідомили в УМВС.
- Загалом це уже 15 незаконне заволодіння транспортним засобом, в якому підозрюється хлопець, - розповів т.в.о. начальника Житомирського міськвідділу міліції Микола Бовсуновський. – Парубок проживає в обласному центрі, ніде не працює і спеціалізується, якщо можна так сказати, саме на автомобілях «ВАЗ».
Як правило, він за допомогою ножиць зламує замки дверей транспортного засобу та, з’єднавши дроти запалювання, приводить у дію двигун авто.
За словами самого хлопця, якусь угнану ВАЗівку він продав, іншу - віддав за борги, ще щось розібрав - і «от знову опинився у міліції».
Вперше обвинуваченого затримали 8 травня 2015 року і у ході досудового розслідування було встановлено 7 фактів незаконного заволодіння ним транспортними засобами (ч.2 ст.289 ККУ) упродовж квітня-травня в обласному центрі.
Тоді слідчими було ініційовано обрання міри запобіжного заходу - взяття під варту, судом визначено – домашній арешт. Наприкінці червня кримінальне провадження з обвинувальним актом передано для судового розгляду.
Однак за період з червня по липень, як нині встановлено, хлопець вчинив ще 8 угонів автомобілів жителів обласного центру, допоки його кримінальну діяльність знову не припинили працівники міліції.
- Хлопець саме намагався завести чужий автомобіль своїм звичним способом, коли його затримали оперативники, - продовжує Микола Бовсуновський. – Нині йому знову оголошено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України.
Парубок затриманий у порядку ст. 208 (Затримання уповноваженою службовою особою) Кримінального процесуального кодексу.
Слідчими ініціюється обрання міри запобіжного заходу – взяття під варту. Парубкові за накоєне може загрожувати від 5 до 8 років позбавлення волі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
13:27
18 липня
13:05
17 липня
15:00
16 липня
ТОП новини
Оголошення
08:58, 18 липня
08:58, 18 липня
08:58, 18 липня
08:58, 18 липня
08:58, 18 липня
live comments feed...