• Головна
  • Громадянами Житомирщини самостійно задекларовано до сплати майже 16 млн грн
15:22, 24 липня 2015 р.

Громадянами Житомирщини самостійно задекларовано до сплати майже 16 млн грн

За інформацією управління доходів і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Житомирській області станом на 20 липня поточного року до податкових інспекцій області фізичними особами подано 16,2 тис. декларацій про майновий стан і доходи, в тому числі 5,2 тис. на отримання податкової знижки.

Громадянами області самостійно задекларовано до сплати 15,8 млн. грн. Це на 2,0 млн. грн. більше, ніж у 2014 році на аналогічну звітну дату і на 1,2 млн. грн. більше ніж за весь 2014 рік.

Про це повідомили в секторі комунікацій ГУ ДФС у Житомирській області.

 Нагадуємо, відповідно до Податкового кодексу України громадяни, що подали до 1 травня декларацію про майновий стан і доходи за 2014 рік, зобов’язані самостійно до 1 серпня 2015 року сплатити суму податку на доходи фізичних осіб, зазначену ними у податковій декларації.

У разі, якщо платник податків не сплачує узгодженої суми грошових зобов’язань протягом строків, визначених Кодексом, такий платник притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 10% погашеної суми податкового боргу;

- при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов’язання, – у розмірі 20% погашеної суми податкового боргу.

Крім того, на суму податкового боргу нараховується пеня із розрахунку 120% річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожній календарний день прострочення у його сплаті (пункт 129.4 статті 129 Кодексу).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомирщина #задекларовано до сплати #податки #фіксальна служба #податкова
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...