• У Житомирі відбувся фінал змагань з гандболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів
11:00, 7 листопада 2011 р.

4 листопада відбувся фінал змагань з гандболу серед збірних команд загальноосвітніх навчальних закладів (далі – ЗНЗ) Житомира серед юнаків.

Гра лідерів відрізнялася від гри їхніх суперників більшою кількістю атак, швидкістю та узгодженістю командних дій. Переконливу перемогу і третє місце посіли учні Ліцею № 2.

Іван Оренчак, головний суддя змагань, старший тренер збірної команди міста та збірної Житомирської області з гандболу і юнаків, і дівчат зазначає: «Гра була безкомпромісною, тому що більшість дітей тренуються в мене. І мені, як тренеру, було дуже важко. Я переймався і за одних, і за інших. Проте пальма першості все-таки належить учням ЗОШ № 27. Саме у цій школі я є тренером…

Гра показала одне: той, хто більше тренується, той і перемагає. Команда з гандболу ЗОШ № 27 є срібним призером перших Всеукраїнських ігор із гандболу серед учнів ЗНЗ у 2010 році, які проходили в Артеці. У фіналі ми поступилися тільки команді із Запоріжжя…».

Участь у заліку міських Спортивних ігор 2011/2012 навчального року взяли учні ЗОШ № 7, ЗОШ № 8, ЗОШ № 14, ЗОШ № 24, ЗОШ № 27, ЗОШ № 33, Ліцей № 2 та ДЮСШ-98.

За першість боролися ЗОШ № 7 та ЗОШ № 27. Перемогу вибороли юнаки із ЗОШ № 27 із рахунком 34:14.

Іван Оренчак також розповів, що цьогоріч участь у змаганнях взяли вісім команд, що на дві команди більше, ніж минулого року. Крім того, він нагадав, що незабаром розпочнуться змагання із гандболу серед дівчат.