• Головна
  • У Житомирі чиновник самовільно нараховував і виплачував собі премію
13:30, 7 листопада 2011 р.

У Житомирі чиновник самовільно нараховував і виплачував собі премію

До керівництва Житомирської обласної ради надійшло відразу два звернення: одне від начальник ВБКОЗ, інше – від заступника начальника відділу з питань спільної власності територіальних громад виконавчого апарату обласної ради.

Дописувачі повідомляють, що начальник комунального підприємства по експлуатації адмінбудинків Житомирської обласної ради М.Андрійчук нараховував та отримував собі премію у квітні, травні та червні 2011 року без відповідних пропозицій Житомирської ОДА (головного управління економіки) та розпоряджень голови обласної ради.
При цьому, нарахування і виплата премій проводились лише на підставі наказів по підприємству виданих чиновником особисто.

Як сказано в документах, згадані обставини створюють «передумови до вчинення корупційних правопорушень відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».

За рекомендацією постійної комісії обласної ради з питань бюджету і комунальної власності, голова обласної ради за дорученням ради може застосовувати до керівника підприємства дисциплінарні стягнення в порядку, встановленому чинним законодавством.

Документи підтверджують, що згідно зі статтями 148, 149 Кодексу законів про працю України дисциплінарне стягнення застосовується за виявленням проступку, але не пізніше одного місяця з дня його виявлення, не рахуючи часу звільнення працівника від роботи у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю або перебування його у відпустці.

М. Андрійчук з 26.09.11 по 26.10.11 включно перебував у щорічній відпустці. Отже, вже найближчим часом голова ради може скористатися своїм законним правом «дисциплінарного стягнення», як і просять дописувачі.

У Житомирі чиновник самовільно нараховував і виплачував собі премію. (Фотодокументи)

У Житомирі чиновник самовільно нараховував і виплачував собі премію. (Фотодокументи)

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...