• Головна
  • Житомирські спортсмени повернулися додому з Чемпіонату України з кіокушинкай карате
15:45, 7 листопада 2011 р.

4-5 листопада в місті Кривий Ріг проходили Відкриті змагання Кубка України «Open Ukraine ship-kyokushinkai cup 2011» - всеукраїнський Чемпіонат України з кіокушинкай карате у розділі «Ката» серед молодших юнаків та дівчат 1994-1995 років народження. В Чемпіонаті прийняли участь команди з 22 областей України, збірна Житомирської області була представлена у кількості шести спортсменів. На жаль серед молодших юнаків та дівчат наші спортсмени програли та не змогли здобули призових місць. Але не тому що вони не мали достатньої підготовки, а тому, що разом з ними в змаганнях приймали участь найсильніші спортсмени країни, які заслужено посіли перші місця в Чемпіонаті. Цим вони вибороли собі право представляти збірну команду України на Чемпіонаті Європи. Особливо слід відмітити те, що серед юніорів та юніорок 1994-1995 років народження призером все ж таки став наш земляк Павлюк Дмитро, який посів лише 4-5 місця, який у другому колі програв бій 4-х кратному призеру Європи та Чемпіону України нокаутом, через який і не зміг далі продовжити поєдинок. Та що поробиш – змагання такого рівня дійсно завжди важкі та інколи навіть занадто жорсткі, адже в них беруть участь спортсмени, які нещодавно здобули перемогу в Чемпіонатах Європи.

«Не кожен може перемогти за змаганнях подібного рівня, та мої спортсмени не опускають руки, а продовжують активно тренуватися, щоб наступного азу стати на п’єдестал та отримати заслужену нагороду за здобуте призове місце» - переконаний тренер збірної команди Житомирської області, володар ІІ дану Гуменюк Віктор Олександрович, який аж нітрохи не засмучений поразкою своїх підопічних. «Не кожен може бути чемпіоном, призерами теж стають не одразу. Звісно, цього завжди потрібно прагнути, та до цього потрібно довго йти. Нерідко буває таке, що на Чемпіонатах титуловані бійці програють аутсайдерам. Адже це спорт, і тут не має бути образ. Приймаючи участь у змаганнях, спортсмени насамперед спілкуються з іншими людьми та набувають необхідних їм у майбутньому досвіду та знань. Я цілком задоволений збірною командою Житомирської області і тим, що ми змогли прийняти участь у змаганнях – а це стало можливим завдяки політичній партії «Українська платформа». Хочу зазначити, що це е не перші наші змагання, і звісно ж, не останні. Наступний рік буде надзвичайно насичений на змагання та Чемпіонати України та Європи, в яких мої спортсмени неодмінно будуть приймати активну участь. Наостанок хочу просто побажати учасникам змагань, їх батькам та спонсорам команди міцного здоров’я, сили, наснаги та впевненості у собі – і тоді Ви неодмінно досягнете успіху у житті та спорті» - сказав Віктор Олександрович у своїй розмові з нами.

Змагання відбувалися в спортивному комплексі «Інгулець» і проводилися на найвищому рівні. Були присутні гості з держадміністрації Кривого Рогу, політики та навіть священнослужителі. Цікавим стало те, що мабуть чи не вперше представник духовенства освятив змагання і навіть сказав напутнє слово, зазначивши, що такий вид спорту як кіокушинкай карате не є ворожнечею або насиллям серед людей.

Звичайно шкода що цього разу наші спортсмени повернулися без золота та срібла, але вже наступного місяця має проводитися Чемпіонат України серед юнаків старшої вікової групи та Кубок Українських ветеранів, до яких вже готуються наші земляки, і сподіваємося що вже з них вони повернуться не з порожніми руками.