00:06, 29 липня 2015 р.

Страхування

Будь-який бізнес в абсолютно будь-якій сфері діяльності завжди має певну ступінь ризику і небезпека матеріальних втрат. Всі сфери діяльності в сучасному світі, будь то виробництво продукції, її реалізація, надання послуг, фінансові операції, буквально все залежить від чіткого і злагодженого виконання певних умов. Як правило, такі умови чітко і конкретно обумовлюються в договірних умовах перед початком будь-якої діяльності. Договірні умови також регламентують потік відповідних інвестицій. А від кількості та періодичності інвестиційних вливань безпосередньо залежить розвиток вашого бізнесу. Ризики, які можуть виникнути в ході фінансово-господарської діяльності, дуже різноманітні і не завжди прогнозовані. Тому страхування основних фінансових ризиків є дуже ефективним способом звести можливі збитки до мінімуму.
Взагалі під фінансовим або комерційним ризиком увазі можливість виникнення збитків у учасника фінансово-господарських відносин через невиконання однією із сторін договору своїх зобов'язань або ж зміна умов договору з незалежних від контрагентів обставинам.
У загальноприйнятій практиці страхування ризиків можливо в наступних основних випадках:
- Фінансовий ризик, пов'язаний з невиконанням (неналежним виконанням) учасником договору зобов'язань з постачання матеріалами, сировиною, товарами, обладнанням тощо.;
- Фінансовий ризик, пов'язаний з недотриманням термінів, зазначених у договорі;
- Фінансовий ризик, пов'язаний з невиконанням умов договору, термінів установки і налагодження устаткування;
- Фінансовий ризик, пов'язаний з якістю товарів, що поставляються або надання послуг, тобто коли послуги або товари (сировина, матеріали) не відповідають відповідним нормативним документам;
- Фінансовий ризик, пов'язаний з обмеженням або втратою майнових прав за договором.
«ВУСО» є кращою в Україні страховою компанією, основна діяльність якої - це страхування фінансових ризикв vuso.ua. З нами Ви зможете уникнути можливих фінансових ризиків, а в разі настання страхової ситуації ми гарантуємо Вам компенсацію всіх понесених втрат. З усіма умовами, нюансами і варіантами укладання страхового договору можна ознайомитися на нашому сайті: http://vuso.ua/ua/dlja-biznesu або просто зателефонувати нашому відповідального співробітника.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...