• Головна
  • У Житомирі військовий інститут спільно з представниками НАТО протидіятимуть корупції в оборонній сфері
15:26, 29 липня 2015 р.

У Житомирі військовий інститут спільно з представниками НАТО протидіятимуть корупції в оборонній сфері

28 липня за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Лагути відбулася робоча зустріч між представниками Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова та представниками НАТО. Про це йдеться на сайті облдержадміністрації.

Представники військового інституту та НАТО у рамках  Програми з будування цілісності, виховання доброчесності та боротьби з корупцією в оборонному секторі обговорили підготовчі аспекти для проведення семінару на базі військового інституту, який планується провести 14 вересня 2015 року.

Корупція в оборонній сфері є однією з ключових загроз національній безпеці України. Адже не доброчесність і корумпованість людей у погонах підривають рівень довіри суспільства і міжнародних партнерів держави до її збройних сил, не дозволяють ефективно забезпечувати безпеку громадян, загрожують механізмам демократичного управління та фундаментальним принципам існування держави у сучасному світі, а отже, посилюють внутрішню вразливість держави до потенційних викликів безпеки.

 «Мета нашої програми – це розбудова доброчесності та антикорупційна програма, яка працює в Україні з 2007 року. Ми займаємося не боротьбою проти корупції, а підвищенням обізнаності в даній сфері», – розповів менеджер Програми виховання доброчесності та боротьби з корупцією в оборонному секторі в Українi Крiстофер Штаудт.

Планується  впровадження  у  навчальний  процес   ВВНЗ   ЗС України окремої дисципліни «Будування цілісності, виховання доброчесності та боротьби з корупцією в оборонному секторі» i, зокрема, у Житомирському військовому інституті імені С. П. Корольова.

  «Одним з головних напрямів діяльності навчального закладу є виховання майбутніх офіцерів, як патріотів держави, чесних та порядних людей. Те, що було представлено як цілісний курс, новітні знання та світовий досвід є надзвичайно важливим. Ми вдячні долі, що вона привела вас до Житомирщини де є військовий навчальний заклад, який готує фахівців для всіх видів збройних сил та для всіх  міністерств і відомств, які входять до сектору національної безпеки і оборони України», - зазначив начальник Житомирського військового інституту імені С. П. Корольова генерал-майор Юрій Даник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #військовий інститут #НАТО #боротьба з корупцією
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
За збут психотропів та наркотичних засобів чоловіку на Житомирщині «світить» до 12 років позбавлення волі
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...