12:05, 8 листопада 2011 р.

«ПолГарема» за Кубок

Головний кубок-жарт цієї осені в Житомирі дістався дебютантам КВН- фестивалю – команді «ПолГарема».
Команда, у складі якої лише два учасники – дві студентки другокурсниці Житомирського військового інституту у своєму прагненні перемогти обійшли 13 житомирських команд, що вирішили позмагатися за одного із трьох кубків на обласному фестивалі «Жарт 2011».
При цьому ЖВІ НАУ міг би запросто змагатися за право навчального закладу, де найбільша кількість команд, дві з яких потрапили на призові позиції. Зокрема, «220 на всех» отримали так званого Третього «жарта». А друге місце посіла теж команда дебютант із Житомирського державного технологічного університету «Вдрова».
При цьому визначити ймовірних переможців можна було уже під час гри – саме на окремі жарти цих команд публіка в залі облмуздрамтеатру просто заливалась сміхом. Цікавий той факт, що перше місце дівчачій команді «ПолГарема» впринципі віддало чоловіче журі фестивалю, а номер із звабливими ніжками за ширмою та запрошення в школу Влада Ями напевно надовго стане візиткою цієї команди.
Як зізналися після виступу дівчата Наталка Дорошенко та Аліна Крошкіна команді «ПолГарема» лише кілька місяців і до цього ніхто з них на великій сцені не жартував. Програму виступу придумали самі, скільки часу зайняли репетиції не кажуть. Також уже не пам’ятають як виник задум називатися саме так, але саме під цією назвою планують виступати й надалі, хіба що до них може приєднатися ще один учасник – обов’язково хлопець.
На замітку дівчатам розкажемо страшну таємницю: учасника для своєї команди можна сміливо позичати в іншій команді і не обов’язково зі свого інституту. Уважні глядачі на фестивалі відмітили, що деякі гравці спочатку вдало жартували за свій факультет, а потім за інший вуз, були й такі, що незважаючи на достатній стаж гравця у відомій команді, виходили на сцену із новою. Словом, ті ж обличчя тільки в профіль. Власне, і жарти у команд особливо не змінилися – як завжди трохи про нічні клуби та громадський транспорт Житомира, трохи із життя студентів та нинішньої політичної ситуації в країні, а в цілому жарти без конкретики.
До речі, житомирський фестиваль «Жарт 2011» провели якраз напередодні відзначення 50-річчя КВН, так що команди переможці мають чудовий привід скупати свої нагороди двічі.

«ПолГарема» за Кубок, фото-1
«ПолГарема» за Кубок, фото-2
«ПолГарема» за Кубок, фото-3
«ПолГарема» за Кубок, фото-4
«ПолГарема» за Кубок, фото-5
«ПолГарема» за Кубок, фото-6
«ПолГарема» за Кубок, фото-7
«ПолГарема» за Кубок, фото-8
«ПолГарема» за Кубок, фото-9
«ПолГарема» за Кубок, фото-10
«ПолГарема» за Кубок, фото-11
«ПолГарема» за Кубок, фото-12
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...