• Головна
  • «Університет третього віку» - третє життя для людей похилого віку
09:45, 9 листопада 2011 р.

«Університет третього віку» - третє життя для людей похилого віку

В Житомирському міському територіальному центрі соціального обслуговування вперше в Житомирі відкрито «Університет третього віку».
Навчання людей похилого віку є інноваційним проектом, що має на меті впровадження та практичну реалізацію принципу навчання впродовж всього життя.
Основними завданнями такої соціально-педагогічної послуги є організація та проведення безкоштовного навчання та освітніх заходів для людей похилого віку згідно із затвердженими програмами та планами.
«Університеттретього віку» має на меті допомогти людям похилого віку в адаптації до сучасних умов життя шляхом оволодіння новими знаннями та навичками.
Навчання проводитиметься по двом напрямкам – створені психологічний та мистецький факультети. Заняття проходитимуть у вигляді тренінгів, бесід, консультацій, рольових ігор та цікавих зустрічей для того, щоб зацікавити і сприяти всебічному розвитку.
«Університет третього віку» створюється для того, щоб люди похилого віку не відчували себе самотніми, щоб вони могли поспілкуватися, обмінятися досвідом, отримати знання корисні для життя. Я думаю, що ніколи не пізно навчатися» - поділився своїми враженнями заступник міського голови П.І. Закусило.
Навчання в «Університеті третього віку» здійснюється як викладачами, так і волонтерами. Для новоспечених студентів навчання безкоштовне в задоволення і на користь.

«Університет третього віку» - третє життя  для людей похилого віку, фото-1
«Університет третього віку» - третє життя  для людей похилого віку, фото-2
«Університет третього віку» - третє життя  для людей похилого віку, фото-3
«Університет третього віку» - третє життя  для людей похилого віку, фото-4
«Університет третього віку» - третє життя  для людей похилого віку, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...