• Головна
  • У Житомирі стартує Молодіжний Фестиваль «Молода Генерація»
Музичний фестиваль
10:19, 4 серпня 2015 р.

У Житомирі стартує Молодіжний Фестиваль «Молода Генерація»

Музичний фестиваль

Гурти та виконавців, які у своєму музичному арсеналі мають власну якісну українську музику, пісні в стилях: етно і фольк, фольк-рок можу взяти участь в Музичному Фестивалі "Молода Генерація".

Вперше в історії нашої області віднайдуть насправді талановитих, унікальних, творчих, яскравих особистостей. Якщо виконання української пісні для Вас не просто хоббі, а стан душі, спробуйте її відкрити перед мільйонами глядачів великої сцени та екранів телебачення. У фіналі проекту чотири кращих гуртів або виконавців отримають змогу вийти на сцену разом із зірками української естради, а також записати свій виступ на професійній телестудії.

Запрошуються гурти та солісти віком до 35 років, які виконують музичні твори у жанрах український етно та фольк. Один учасник виконує від 2 до 4 творів (загальною тривалістю не більше 15 хвилин).

У відбірковому етапі проекту бажане виконання творів під супровід музичних інструментів або власного аранжування. Перевага надається сучасним обробкам української пісні та авторським творам у вищезазначених жанрах. Зовнішній вигляд учасників – автентичне українське вбрання.

ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО:

1. До 25 серпня 2015 року надіслати композиції, фотографії і заявки в довільній формі на електронну пошту[email protected]

2. До 25 серпня 2015 року підтвердити про свою участь у відбірковому етапі (за телефонами: 0987078005, 0631369550).

3. Прийти на відбірковий етап, який відбудеться 29 серпня 2015 року. Місце проведення відбіркового етапу – Житомирський міський палац культури (місто Житомир, вул. 1 Травня 12/5).

Фестиваль «Молода Генерація» відбудеться в Житомирі у вересні 2015 року. Це повністю безоплатний як для учасників, так і для глядачів музичний благодійний Фестиваль, де житиме народжена душа української музики та пісні.

У відборі талановитої молоді допомагають друзі ЖОМГО "ХХІ покоління" та Молодіжного Активу Розвитку, відомі широкому загалу творчі особистості, які входять до Оргкомітету Фестивалю:

Андрій Підлужний (український співак, музикант, телеведучий, лідер гурту "Нічлава", учасник гурту Скрябін з 1994 по 2004 рік, автор популярних пісень для гурту "Нічлава" - "Вставай сонце", "Зоряний ангел"; Тіни Кароль - "Не дощ", "Ніжно", "Шукай мене"; Тоні Матвієнко - "Я мавкою була", "А може ти"; Скрябіна - "Мовчати", "Спи собі сама", "Шукав свій дім");

Артем Кондратюк (фіналіст телепроекту «Голос країни» і переможець телепроекту «Співай як зірка»);

Лариса Івасенко (викладач музичних дисциплін, музичний керівник, продюсер);

Олег Рогов (режисер, актор);

Роман Котиков (фотохудожник та керівник проекту GEOMETRIA);

Олег Сірман (лідер поп-рок гурту «Полюси»);

Анастасія Навольнева (керівник музичної студії «Soul»);

Тетяна Зайцева (керівник агенції "Щастя");

Ольга Тихончук (керівник танцювальної майстерні "Тур де Форс").

Участь у Фестивалі візьмуть відомі українські гурти та виконавці. Про це більш детально команда ЖОМГО "ХХІ покоління" повідомить згодом під час проведення прес-конференцій.

Організатори: Молодіжний Актив Розвитку Житомирської області, Обласна громадська організація «ХХІ покоління».

За підтримки в.о. Житомирського міського голови Любові Володимирівни Цимбалюк.

За сприяння Житомирської обласної державної адміністрації, Житомирської міської ради, Департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації, Управління культури Житомирської обласної державної адміністрації, Управління культури Житомирської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Житомир #фестиваль #музика #молода генерація
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...